Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

İş ortaklarımızın sayısı 60 oldu

Portallar ve haber siteleri ile iş ortaklığı modelini 2012 yılının Şubat ayında başlatmıştık. Geçtiğimiz günlerde aramıza katılan en yeni iş ortaklarımız ise Star, Milliyet, Vatan,İnternethaber oldu.

Tasit.com’a verilen ilanlar, aralarında otomobil sitelerinin yanı sıra haber siteleri ve portalların da bulunduğu iş ortakları aracılığıyla 60 farklı sitede yayınlanıyor.   Bu işbirlikleriyle hem Tasit.com’a verilen ilanlar hem neredeyse tüm Türk internet kullanıcılarına ulaşıyor, hem de iş ortaklarının trafiklerine de olumlu olarak yansıyor.

Tasit.com’un 60 iş ortakları arasında, MSN, Samanyoluhaber.com, Haberler.com, Akşam Gazetesi, Zaman Gazetesi,İnternethaber.com  gibi sitelerin yanısıra Malatya Güncel, Maraş Gündem, F5haber.com  gibi 30 adet de yerel haber sitesi bulunuyor.

Geçen yılın 3.çeyreği için hedeflediğimiz iş ortağı sayısı 50 idi, şu an iş ortağı sayımız 60 ‘a ulaşmış bulunuyor. Hali hazırda bekleyen 70 kadar da iş ortaklığı adayımız var.

İçerik ortaklığının yanısıra, Tasit.com,  bütün otomobil markaları için oluşturulan 2elopel.com, 2elaudi.com, gibi  markaya özel ikinci el ilan sayfalarıyla marka bazlı arama sağlıyor. Hemen hemen bütün markalar için hazırlanmış siteler bulunuyor.

 

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar