Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

İnternetten araç satarken kurumsal imajınızı nasıl korursunuz?

Satılacak arabanın, alıcı ayağına gelir dönemi kapandı. Arabayı satmak artık aracın ilanında başlıyor. Tasit.com, kurumların internet ortamında daha profesyonel ve etkili şekilde var olabilmeleri için 10 Ekim 2015 Cumartesi günü bir kurumsal eğitim düzenliyor.  Eğitim Türkiye’nin tüm yetkili satıcı, bayi ve galerilerine açık.

İkinci el pazarı ve internet

2004 yılından beri otomotiv sektöründe olan, hem kurumsal araç satışı deneyimi, hem de danışmanlık tecrübesi olan Tasit.com’un kurucusu Birol Kabakoğlu bu eğitimle ilgili açıklamalarda bulundu:

“İkinci el araç satışında bu işe kurum olarak girmiş bir yetkili satıcının, bayinin veya galerinin internet ortamındaki kurumsal imajı ve görünürlüğü çok önemli. Online ortam artık bir imaj dünyası, siz istediğiniz kadar büyük ve güvenilir bir yetkili satıcı olun, internet ortamında potansiyel alıcının sizi gördüğü kadar profesyonel ve güvenilirsiniz. İnsanlar sizi orda ne kadar profesyonel görüyorsa imajınız da o kadar iyi.”

Türkiye’nin online 2. el  otomobil haritasında da açıkladığımız gibi geçen yıl Tasit.com’a verilen tüm araç ilanlarının yalnızca %13’ü yetkili satıcılar tarafından verildi. Galerilerin payı ise %26. Yani baktığınızda tüm ilanların yalnızca %39’u bu işi kurum olarak yapanlarca verilmiş. Bu pastadan daha fazla pay alabilmeleri için yetkili satıcıların bu işi daha profesyonel, çağın ihtiyaçlarına uygun yapabilmeleri ve bireysel kullanıcılardan daha iyi bir imaj çizmeleri daha fazla güven vermeleri gerekiyor. “

Eğitimden bazı başlıklar:

– Satışa dönüşecek araç ilanı nasıl hazırlanır?
– Müşterinizin dilinden konuşmak
– İnternet içerik uzmanlarından ilan detay tüyoları
– Araç ilanlarınızda rakiplerden farklılaşma yolları
– Profesyonel fotoğraf nedir, aracı en iyi tanıtan fotoğraflar nasıl çekilir?
– İkinci elde araç garantileri
-Kurumsal websiteniz ve internette kurumsal imaj yönetimi

10 Ekim 2015 Cumartesi günü saat 11:00’de  Radisson Blu Hotel İstanbul Asia‘da düzenlenecek eğitime katılım için e-posta veya telefonla LCV veya buradan online rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

LCV için:

Sevilay Bener lcv@tasit.com
Tel: 0 216 472 19 72

Bu konuda da bir ilki gerçekleştirecek olan Tasit.com, sektöre değer katan eğitimlerine devam edecek.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar