GarajReport 2018: Türkiye'de en çok satan otomobiller

Uzun süredir otomobil ve hafif ticari araç piyasasını değerlendiren tReport büyüdü ve yenilendi. İçeriği Garaj Sepeti ve Tasit.com verileri ile daha da zenginleşen rapor, artık GarajReport olarak her çeyrekte otomotiv piyasalarının nabzını tutacak.

Rapordan sürekli haberdar olmak için Garaj Sepeti Slideshare hesabını ve Garajlife blogunu da takip edebilirsiniz.

Garaj Sepeti Araba Değeri uygulamasında 2018’in ilk 3 ayında ikinci el fiyatı en çok sorgulanan marka ve modeller ve 2017 ortalama ikinci el fiyatları rapora eklenen en önemli yeniliklerden biri.

Türkiye’nin en çok indirilen otomotiv uygulamalarından biri olan Araba Değeri uygulamasına göre 2018 Ocak-Mart arasında ikinci el fiyatları en çok sorgulanan araba modelleri şöyle:

ikinci el araba fiyatları en çok sorgulanan arabalar

Raporun tamamını aşağıdaki sunumdan inceleyebilir,  Garaj Sepeti’nde yayınlanan analiz ve değerlendirmelere de göz atmak isteyebilirsiniz.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar