Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Araştırma: Hangi markanın servis hizmetleri daha başarılı?

Araba markalarının servis hizmetlerinin kalitesini en iyi o servisleri kullananlar bilir. Geçen ay Tasit.com’da araç sahiplerine hangi markanın servis hizmetlerini daha başarılı bulduklarını sorduk.

Anketimize katılan 4.567 kişinin %30.2‘si en başarılı servis hizmetlerinin Volkswagen tarafından verildiğini düşünüyor.

hangi marka servis hizmetlerinde daha başarılı?

Araç sahipleri Volkswagen’den sonra en iyi servis hizmetini veren markaların Toyota (%18.5), Ford (%13.5), Renault (%11.8) ve Opel (%9.2) olduğunu düşünüyorlar.

Servis hizmetlerinde en başarılı 8 marka arasında en az oyu ise yüzde 3 ile Nissan aldı. Nissan’dan hemen önce gelen marka ise yüzde 5.4 ile Fiat oldu. Anket sonuçlarının bazı markalarda otomobil sahipliği sayısına göre değişebileceğini hatırlatmamızda fayda var.

Anket sonuçları bu marka otomobil sahiplerinin gerçek deneyimlerine göre değil, araç sahibi olsun ya da olmasın, markanın servisiyle bizzat tecrübesi bulunmadan isteyen herkesin verebildiği cevaplardan oluşmaktadır. Rakamlar sadece okurların görüşlerini yansıtmaktadır.

Sizce hangi araba markalarının servisleri daha başarılı? Düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aşağıda paylaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar