Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Akaryakıtta en memnun kalınan marka Opet

KalDer tarafından 9 yıldır ölçümlenen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) araştırma sonuçları açıklandı. Endeks sonuçlarına göre geçen yılki puanından bile yüksek bir puanla Opet, üst üste dokuzuncu kez “Müşteri Memnuniyeti En Yüksek Şirket” seçilen markası oldu.

Türkiye’de yapılan araştırma, 20’yi aşkın gelişmiş ve gelişmekte olan ülkede yürütülen ulusal müşteri memnuniyeti endekslerinin Türkiye uygulaması ve 2005’ten bu yana bir çok sektörü ve bu sektörlerdeki kurumları kapsayacak şekilde her 3 aylık dönemde yapılıyor.

Endeks sonuçları, 14 Temmuz- 23 Ağustos 2014 tarihleri arasında, TMME ortak girişim kurucuları, Türkiye Kalite Derneği ve KA Araştırma Limited tarafından 29 markanın ve diğer kategorilerinin müşteri memnuniyeti verileri ölçüldü.

Yasal Uyarı : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Tasit.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Yeni eklenen ilanlar