Yükleniyor

Ön Kaput Değişimi

Araca yeni ön kaput montaj hizmeti

Fiyat için teklif alın

Ortalama hizmet süresi 1 Saat

Aracınız önden hasar almış, ağır bir kaza geçirmişse, ön kaput düzeltme uygulamaları da işe yaramayacak durumdaysa ön kaput değişimi kaçınılmaz bir sonuç olabilir.
Bir kaza sonucu bu değişim gerekliyse her şeyden önce ön çamurluk düzeltme, ön tampon düzeltme gibi işlemlerin yeni kaput takılmadan önce yapılması gerekir. Bu düzeltmeler yeni kaputun yerine düzgünce yerleşmesi ve oturması için önemlidir. Bu işlemlerin ardından ön kaput açılıp gövdeyle olan bağlantıları sökülür. Sonrasında yeni kaput aynı bağlantılarla yerine takılır. Kaput yerine tam oturmadıysa gerekli bölgelerde düzeltme uygulamalarına devam edilir ve son aşamada kaput, araçtan farklı bir renkteyse ön kaput boyama işlemi yapılarak uygulama tamamlanır.
Diğer araç tamir uygulamaları gibi bu uygulama da bilgi ve el becerisi gerektirdiği için bu işe hakim olmayan araç sahiplerinin araçlarını bir ustaya emanet edip, işin ehlilerine yaptırmaları en sağlıklı ve doğru sonucu verir. Bu uygulamalardan sonra yepyeni ve hasarsız kaputa sahip bir aracınız olur.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Faydaları Nelerdir?

Yapılan İşlemler

  1. Gerekli düzeltmeler yapılır
  2. Ön kaput çıkarılır
  3. Yeni kaput monte edilir
  4. Gerekli ise boyama işlemi yapılır

Ön Kaput Değişimi Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

Ön Kaput Değişimi hizmeti veren undefined işyeri bulundu

Ön Kaput Değişimi İşyeri