Yükleniyor

Abart Egzoz Montajı

Araca abart egzoz montajı hizmetidir

Fiyat için teklif alın

Ortalama hizmet süresi 1 Saat

Abart, bir marka ismi olmasına rağmen bu tarz modeldeki tüm egzoz uçları için kullanılan bir isim haline gelmiştir. Ancak yasada bu isim genellikle gürültü çıkaran egzoz uçları için kullanılan genel bir terim haline gelmiştir. Araç, trafik vizesi alabilse bile egzoz muayenesi esnasında tespit edilen abart egzozlar nedeniyle ceza veya araç bağlama uygulanmaktadır.
Abart egzozlar vanalı tipte egzozlardır. Motordan tek parça halinde çıkan egzoz borusu üzerine egzoz susturucusu takıldığı şekilde montajı yapılır. Bazı modellerinde Sesi yükseltip alçaltmayı sağlayan uzaktan kumandası bulunmaktadır ve çok güçlü motor sesi almanızı sağlar.
Abart egzoz montajı da normal standart bir egzoz susturucu montajı gibidir. Dikkat edilecek noktalar, elektrikli olan modellerinde egzozdan çıkan kablolar aracın ön tarafına ulaşacak şekilde döşenir. Egzozla birlikte gelen kumanda alıcı system gücünü aküden alacak şekilde güç kabloları bağlanır. Egzozdan gelen kablolar kumanda alıcı sistemi üzerindeki uygun kısma bağlanır. Araç çalışır durumdayken egzozun kendi kumandasına basarak sess yükseltip alçaltılabilir.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Faydaları Nelerdir?

  1. Çok güçlü motor sesi almayı sağlar.
  2. Şık, spor görünüm verir.

Yapılan İşlemler

  1. Abart egzoz takılır ve sabitlenir.
  2. Kaçak olup olmadığı kontrol edilir.
  3. Egzoz kabloları ön düzene çekilir.
  4. Alıcı aküye ve egzoza bağlanır.
  5. Kumanda yardımıyla açıp kapama fonksiyonu kullanılır.

Abart Egzoz Montajı Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

Abart Egzoz Montajı hizmeti veren undefined işyeri bulundu

Abart Egzoz Montajı İşyeri