Yükleniyor

İki Dikiz Aynası veya Kapı Eşiği Poliüretan Film Kaplama

Hasar almaya açık iki dikiz aynası veya kapı eşiğini sürtme ve çizilmelere karşı dayanıklı yaklaşık 200 mikron kalınlığındaki poliüretan ile kaplama

300 TL' den başlayan fiyatlarla

Ortalama hizmet süresi 45 Dakika

Aracınızı korumak için yapabileceklerinizin arasında başı çeken uygulamalar arasında boya koruma olduğunu söylesek yanlış olmaz. Bunun için yapabileceğiniz en iyi işlem ise aracınıza koruma filmi uygulatmaktır. Bu koruma filmleri aracınız seyir halindeyken ona isabet edebilecek taşlardan ve maddelerden aracınızı ve boyasını korur. Çeşitli manevralar sırasında araçta meydana gelebilecek olası çizikleri önler.
Aracınızın ikiz dikiz aynasına veya kapı eşiğine bir koruma uygulatmak istiyorsanız bunun en iyi yolu poliüretan koruma kaplaması uygulatmaktır. Poliüretan uygulaması diğer benzer kaplama uygulamalarından daha etkilidir. Bu filmin kalınlığı yaklaşık 200 mikron olup diğer filmlerden hem daha kalın hem de daha esnektir. Tam kaput poliüretan film uygulamasının araçtan çıkartılması da kolaydır. Aynı zamanda çok güneş ışığında maruz kalan araçlarda oluşan renk solmalarını da önler.
Kaliteli malzemeden ve usta bir işçilikle yapılan poliüretan film uygulamasının ömrü yıllarcadır. Uzun yol araç kullanan sürücülerin araçlarında çeşitli taş izi olabileceği için uzun yol araç kullananlara ve aracını uzun süre güneş altında bırakanlara bu uygulamayı özellikle tavsiye etmekteyiz.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Faydaları Nelerdir?

  1. Araç çizilme, sürtme gibi dış etmenlerden gelebilecek zararlardan korunur.
  2. Aracın parlaklığı korunur.
  3. Boya ultraviyole ışınlardan korunur.

Yapılan İşlemler

  1. Yüzey temizleyici sprey sıkılır.
  2. Mikrofiber bez ile yüzey temizlenir.
  3. Kaplama yüzeye uygulanır.
  4. Kaplamanın havası alınır

İki Dikiz Aynası veya Kapı Eşiği Poliüretan Film Kaplama Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

İki Dikiz Aynası veya Kapı Eşiği Poliüretan Film Kaplama hizmeti veren undefined işyeri bulundu

İki Dikiz Aynası veya Kapı Eşiği Poliüretan Film Kaplama İşyeri