Yükleniyor

Güvenlik Cam Filmi Uygulama

Standart cam filmlerinden daha kalın olan ve camın kırılmasını önemli ölçüde engelleyen güvenlik cam filmi uygulanması hizmetidir

1000 TL' den başlayan fiyatlarla

Ortalama hizmet süresi 45 Dakika

Güvenlik cam filmleri klasik cam filmlerinin sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir. Aynı şekilde UV ışınlarını %99’a kadar absorbe eder, ısı izolasyonu sağlar, şık gözükür ve tabi ki camların direncini artırır ve onu bir arada tutmaya yardımcı olur.
Güvenlik cam filmi standart oto cam filminden 5 kat daha dayanıklıdır. Bu özelliği de camın kırılmasını çok zor hale getirir. Bir kaza anında camın parçalanıp herhangi bir yaralanmaya sebep olmasına engel olur veya aracın içinden fırlamaları da önler. Aynı zamanda hırsızlık için de önemli bir koruyucudur. Aracınızda güvenlik cam filmi olması taktirde camı kırmak çok zor bir hal alacaktır. Artan terör saldırılarını da göz önünde bulundurduğumuzda aracınıza bu işlemi yaptırmak pek de mantıksız değildir.
Güvenlik cam filmi uygulamasında diğer cam filmlerinden farklı bir fiyatlandırma uygulaması bulunmaktadır. Bu hizmetin fiyatının oto cam filmi fiyatından yüksek olması sizi şaşırtmamalıdır. Beklenilen özellikler ise çabuk solmaması, çizilmemesi ve zararlı kimyasallar içermemesidir.
Aracınıza güvenlik cam filmi uygulaması yapıldıktan sonra 3 gün camlarınızı açmamanız uygulamanın sağlığı açısından önemlidir. Kuruma ve yapışma aşamasındaki ürünün sabit kalması gerekir. Bu ürünün özelliklerinden tam faydalanabilmek için kaliteli ürünler kullanmalısınız. Kaliteli bir ürünün garanti süresi 10 yıla kadar çıkabilmektedir.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Faydaları Nelerdir?

  1. Normal oto cam filmlerinden çok daha yüksek bir kırılma direnci vardır.
  2. Aracınızı hırsızlara karşı korumaya yardımcı olur.
  3. Sürüşü yolcu ve sürücü için daha güvenli hale getirir.

Yapılan İşlemler

  1. Araç camı temizlenir
  2. Cam cilalanır
  3. Cam filmi cama uygulanır

Güvenlik Cam Filmi Uygulama Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

Güvenlik Cam Filmi Uygulama hizmeti veren undefined işyeri bulundu

Güvenlik Cam Filmi Uygulama İşyeri