Yükleniyor

Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon (İç Kuaför)

Aracın koltuk, bagaj, tavan, taban, torpido, plastik aksamlar, camlar ve kapı içi temizliği hizmeti

349 TL' den başlayan fiyatlarla

Ortalama hizmet süresi 2 Saat

Gerek trafik gerekse günlük yaşantımızdan dolayı araçlarımızda çokça vakit geçirmekteyiz. Zaman zaman bir nevi ikinci evimiz haline gelen arabalarımıza dışarıdan zararlı mikro-organizmaları taşımaktayız. Bu canlıları aracımızın tutma koluna, direksiyonuna, koltuk ve döşemeleri gibi parçalarına kolayca bulaştırmaktayız. Eğer klimamız temiz ve steril bir halde değilse aracımızın kliması da mikro-organizmaların üreme haline gelebilmekte ve oradan da tüm araca yayılabilmektedir.
Evimizin farklı kısımları için farklı temizleme ürünleri ve farklı işlemler kullandığımız gibi, bir nevi ikinci evimiz haline gelen aracımız için de farklı ürün ve hizmetler kullanmalıyız. Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon hizmetini ise bu ev temizliğine benzetebiliriz. Bu hizmet koltuk temizliği, cam temizliği, tavan temizliği, bagaj temizliği, plastik aksam temizliği, torpido temizliği ve kapı içi temizliğini kapsamaktadır.
Her işlem için en uygun ürünü kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Örneğin; genel olarak araba temizlik ürünlerinde PH derecesi 9-10 civarındayken kirlenmenin daha yüksek olduğu taban halısında PH derecesi daha yüksektir. Bu işlemin 6 ayda bir tekrarlanmasını, eğer araçta çocuk da seyahat ediyorsa bu periyodun daha da kısa olmasını tavsiye ediyoruz. Detaylı temizlik sonrası kurutma işlemi es geçilmemelidir aksi halde araçta kokma oluşabilir. Tamamlayıcı hizmet olarak piyasada ozonlama diye de tabir edilen ozonla dezenfektasyon hizmetini önermekteyiz. Bu sayede aracınızda neredeyse yüzde yüze yakın steril bir ortama kavuşabilirsiniz.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Faydaları Nelerdir?

  1. Araç içi kirlerinden arındırılır ve daha temiz bir görünüm sağlanır
  2. Araç içi steril bir ortam oluşturulur

Yapılan İşlemler

  1. Koltuk temizleme hizmeti uygulanır
  2. Cam temizleme hizmeti uygulanır
  3. Tavan temizleme hizmeti uygulanır
  4. Bagaj temizleme hizmeti uygulanır
  5. Torpido ve plastik aksam temizleme hizmeti uygulanır
  6. Kapı iç döşeme ve fitil temizliği hizmeti uygulanır

Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon (İç Kuaför) Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon (İç Kuaför) hizmeti veren undefined işyeri bulundu

Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon (İç Kuaför) İşyeri