Yükleniyor

Deri Koltuk ve Aksam Temizleme - Bakımı

Aracın deri koltuk ve aksamları için temizleme ve bakım hizmeti

149 TL' den başlayan fiyatlarla

Ortalama hizmet süresi 45 Dakika

Genellikle araçların satışı sırasında opsiyonel olarak satılan deri koltuklar araçlarımıza farklı bir hava katmaktadır. Bu etkiyi zedelememek ve aracınızın deri koltuklarına nefes aldırmak için aracınızın deri koltuk temizleme ve bakım hizmetini aksatmadan yaptırmanız gerekir.
Yüksek PH dereceli deri koltuk temizleme ürünleri koltuklara zarar verebileceği için deri koltuk temizliği işleminde PH değeri 10’un üzerinde olmayan ürünler kullanılmalıdır. Bu koltuk temizliği sırasında koltuk temizleyiciler önce kullanılır, çıkmayan lekeler için leke çıkarıcılar, tozdan oluşan lekelerde ise süngerler kullanılır. Temizleme işlemi esnasında koltuğun kızaklarına ve emniyet kemeri bağlantı noktalarının temizliğine dikkat edilmelidir. Koltuk üzerindeki elektronik sistemleri de eğer varsa unutmamalı, temizlerken bu kısımlara dikkatli yaklaşmalıyız. Koltuk tuşlarına sıvı temasını önlemeli, ısıtıcılı koltukların rezistanslarının zarar görebileceğini unutmayarak koltuklara fazla baskı uygulamamalıyız.
Temizleme işlemi sonrasında ise koltuklara deri bakım losyonu uygulanmalıdır. Bu işlem sonrasında deri yumuşar, nefes alır ve üzerindeki kötü kokuyu atar. Bakım ile beraber temizlik işleminizi periyodik olarak yaptırmazsanız koltuklarınızda çatlamalar meydana gelebilir ve bu çatlamaların arası kir ile dolarak daha kötü bir görünüm oluşturabilir. Bir sonraki aşamada ise deri koltuk döşemesi sertleşerek ve çatlayarak geri dönülmesi zor bir duruma gelebilir.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Faydaları Nelerdir?

  1. Deri dış etmenlere karşı daha korunaklı hale gelir
  2. Derideki çatlama oluşmasının önüne geçmeye yardımcı olur

Yapılan İşlemler

  1. Sünger ile yüzey temizlenir
  2. Koltuk temizleyici ürün uygulanır
  3. Deri temizleme ve bakım malzemesi uygulanır
  4. Deri bakım losyonu yüzeye uygulanır

Deri Koltuk ve Aksam Temizleme - Bakımı Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

Deri Koltuk ve Aksam Temizleme - Bakımı hizmeti veren undefined işyeri bulundu

Deri Koltuk ve Aksam Temizleme - Bakımı İşyeri