Yükleniyor

Cam Filmi Uygulama (Tek Cam)

Aracın tek kapısının camına cam filmi uygulamasıdır.

49 TL' den başlayan fiyatlarla

Ortalama hizmet süresi 45 Dakika

Cam filmlerinin araçlarınıza estetik bir görünüm kazandırdığı gerçektir fakat bunun ötesinde cam filmi uygulamasının sağlık açısından da önemi vardır.
Cam filmleri Güneş’ten gelen ultraviyole ışınları %99’a varan oranda absorbe ederler ve aynı zamanda aracın içine işleyen ısıyı da renk tonlarına göre %30’dan %55’e kadar izole ederler. 3m cam filmi uygulaması ise ısıyı tutmak için daha etkili bir seçenektir. Cildi hassas olan kişiler ve özellikle bebekler için UV ışınlarına maruz kalmamak çok önemlidir ve aracınızda cam filmleri bu konuda üstlerine düşen görevi başarı ile yerine getirirler.
Oto cam filmleri ısıyı izole etmeye yardımcı olduklarından araç içi sıcaklığını ayarlamak daha kolay olur ve klimanızı daha az çalıştırmaya başlarsınız. Cam filmleri aynı zamanda aracınızın camını sağlamlaştırırlar. Herhangi bir kaza anında camınızın direncini artırır ve camın parçalanmadan bir arada durmasına yardımcı olur. Cam filmlerinin bu özelliği aracı aynı zamanda hırsızlığa karşı korumakta da yardımcı olur. Hırsız camı kırmak istediğinde cam filmi camın parçalanmasını daha güç bir hale getirecektir.
Cam filmleri estetik ve mahremiyet açısından fiyat performans oranı çok iyi bir üründür. Zevkinize göre koyulukta ve renkte seçenekleri mevcuttur. Cam filmi fiyatları ise ürünün kalitesine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Piyasada düşük fiyatlı kalitesiz ürünler de mevcuttur fakat bu ürünleri satın almanızı tavsiye etmemekteyiz. İçlerindeki yapışkanların ve yapıldığı malzemelerin türü sağlığınızı tehdit etmekte sizi UV ışınlarından da yeteri kadar koruyamayabilmektedirler. Bu yüzden kaliteli bir ürün kullanmanız hem ürünün uzun ömürlü olması hem de sizin sağlığınız açısından çok önemlidir.
Cam filmi garantisi ürünün kalitesine göre 10 yıl civarına çıkabilmektedir. Cam filmi kaplama işlemi yapıldıktan sonra camların açılıp kapanmaması yapışma aşamasındaki cam filminizin yıpranmaması için çok önemlidir.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Faydaları Nelerdir?

  1. Aracın camlarını kırılmalara karşı dayanıklı hale getirir. Bu hem sürüş güvenliği açısından önemlidir hem de aracınızı hırsızlara karşı korumanızda yardımcı olur.
  2. Sürücü ve yolcuları Güneş’in zararlı UV ışınlarına karşı korur.
  3. Araç içini karartma etkisi sayesinde dışarıdan görülmesini zorlaştırır.
  4. Aracınıza estetik bir görünüm kazandırır.

Yapılan İşlemler

  1. Araç camı temizlenir
  2. Cam cilalanır
  3. Cam filmi hizmeti cama uygulanır

Cam Filmi Uygulama (Tek Cam) Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

Cam Filmi Uygulama (Tek Cam) hizmeti veren undefined işyeri bulundu

Cam Filmi Uygulama (Tek Cam) İşyeri