Yükleniyor

Cam Filmi Sökme

Araçların cam filmi uygulamasının çıkarılması işlemi

100 TL' den başlayan fiyatlarla

Ortalama hizmet süresi 2 Saat

Ömrünü doldurmuş, solmuş veya hasar görmüş cam filmleri kadar cam filminin hatalı takılması veya kalitesiz malzeme kullanılması da cam filmi sökme işleminin gerekçeleri arasındadır. Bu koşulların her birinde cam filmi sökme işlemi büyük bir titizlikle ve alanında uzman kişilerce yapılmalıdır.
Cam filmlerinin uygulanması kadar sökülmesi de dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken bir iştir. Sökme işlemi ertesinde bir camda bir madde kalıp kalmadığına, kapı filtrelerine, kapı döşemelerine ve ısıtıcı rezistanslara dikkat edilmelidir.
Uygulama esnasında camlar çizilmemeli, kapı döşemelerine ve filtrelerine hasar verilmemeli ve ısıtıcı rezistanslara özen gösterilmelidir. Isıtıcı rezistanslar hassas oldukları için kolayca hasar alabilirler. Bu nedenden dolayı uygulama sonrasında çalışması kontrol edilmelidir.
Aracınıza cam filmi uygulatırken kalitesiz malzeme kullanmayınız veya uzman olmayan kişilere cam filmi uygulaması yaptırtmayınız. Bunlara dikkat etmezseniz aracın yukarıda bahsedilen parçaları zarar görebilir ve siz çok daha yüksek meblağlar ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Bu hizmete parça değişimi dahil değildir, ihtiyaca göre böyle bir değişim söz konusu olabilir.

Faydaları Nelerdir?

  1. Araç camlarının çizilmeden ve hasar almadan cam filminin çıkartılmasını sağlar.
  2. Cam filmi sökme işleminde meydana gelebilecek ısıtıcı rezistansların hasar alması gibi durumların önüne geçilir.

Yapılan İşlemler

  1. Cam filmi yardımcı aletler ile yüzeyden çıkarılır

Cam Filmi Sökme Videoları

Bu Hizmeti Veren Garaj Sepeti Onaylı İşyerleri

Cam Filmi Sökme hizmeti veren undefined işyeri bulundu

Cam Filmi Sökme İşyeri