Zealsun Motosiklet Hakkında

Çin’de üretilen motosikletler; muadili olan Japon üretimi ve Avrupa üretimi motorlar ile sıklıkla karşılaştırılır. Zealsun, fiyat performans değerlendirmesi göz önüne alındığında rakibi Çin menşeli rakipleri arasından sıyrılıp aynı klasmandaki birçok motora göre daha ön planda kendini gösterme fırsatı bulabilmiştir. Zealsun’un en büyük avantajı; şasi, motor parçaları ve aksesuarlarının neredeyse tamamının diğer markaların modelleri ile tam uyumlu olarak eşleşmesidir.

Zealsun Chopper ve Cross Motosikletler

zealsun-prince_zs150__125192128f_bitv5xZealsun markasının ülkemizde en çok bilinen modeli chopper klasmanında yer alan ZS 150-19 modelidir. 150 cc’lik yüksek torklu bu model, yedek parça temini konusunda son derece başarılıdır. Piyasada bulunan cruiser modellerin hemen hemen tüm parçaları birebir uyum sağlamaktadır. Zealsun; cruiser, chopper, naked, sport bike ve cross motosiklet üretimi yapmaktadır.

sportcg150_tn3jqxÜrün gamı içerisinde Türkiye’de en çok satılan modeller; chopper ve cross modelleridir. En ufak 100 cc en yüksek ise 250 cc motor hacmine sahip hava soğutmalı ve tek silindirli motorları ile bilinir. Özellikle, ZS 125 serisi kasaba ve köylerde sıkça karşılaşılan ayrıca yakıt ekonomisi açısından kuryelerin de tercih ettiği modellerden biridir. Cross tutkunları başlangıç seviyesinde ucuz yedek parçası, ekonomik yakıt tüketimi, yüksek oturma pozisyonu ve kolay tamir olanağı sayesinde ZS 200 cross modeline ilgi göstermektedirler.

İkinci El Zealsun Modelleri Tasit.com’da

Zealsun markasının satılık ikinci el motosiklet ilanlarını, Tasit.com’un zengin veri tabı sayesinde detaylı aramak için; üretim yılı, fiyat aralığı, motor hacmi, kasa tipi ve renk gibi seçenekleri belirterek dilediğiniz gibi sıralayıp size en uygun motosikletleri görüntüleyebilirsiniz. Sıralama işleminin ardından almayı düşündüğünüz ya da beğendiğiniz modelleri kıyaslayabilir ve tüm verileri kaydederek ihtiyacınız olduğunda yeniden göz atabilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet tutkunları için özel olarak hazırlanmış en güncel motosiklet haberlerine, videolara, ikinci el motosiklet alırken dikkat edilmesi gereken hususlara, motosiklet firmalarının en son lansman haberlerine ve daha birçok konuda işinize yarayacak tavsiyelere Tasit.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Detaylı arama kısmından sitede yer alan bütün motosiklet ilanlarına göz atabilir ve yapacağınız ayrıntılı arama ile istediğiniz motosikletlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel motosiklet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilmek için ücretsiz olarak Tasit.com’a üye olabilirsiniz.