Yuki Motosiklet Hakkında

Yuki Motor 2006 yılı itibariyle motorsiklet sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Kalitesinden ödün vermeden, her yıl modellerini ve hizmet kalitesini daha da artıran Yuki Motor, 489 satış noktası, 613 servis merkezi ve 150 yedek parça satış noktası ile hizmet vermektedir. Üretim, satış, servis ve müşterilerini dürüst ve güvenilir bir iş ortamında buluşturan Yuki Motor, sürekli geliştirdiği teknolojisi ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılama odaklı ürün ve hizmet sunmakta, pazardaki lider ve rekabetçi konumunu sağlamlaştırmaktadır. Yuki Motor gerçekleştirdiği yetkili servis eğitim ve tanıtım toplantıları, çağrı merkezi hizmetleri ile satış ve satış sonrası hizmette mükemmelliği hedeflemektedir.

Yuki Motor Modelleri

Yuki Motor ürün modelleri dokuz kategoriden oluşmaktadır. Bunlar: Scooter, E-scooter, Cross, E-bike, Touring, ATV & UTV, Cub, Racing & Naked ve Treeporter’dır.

yk-03-halley_svtgngYuki Motor’un en çok talep gören modellerinden birisi elektrikli scooter’lardır. Benzin yerine elektrikle çalışma özelliği ile çevreye duyarlı, gürültüsüz bir sürüş sağlayan bu model her yaşa hitap etmektedir. Ayrıca %90a varan bir enerji tasarrufu sağlar. YK serisindeki 04-26 arası değişen modelleri ve My Friend & My Pad modelleri ile de dikkat çekmektedir. Modellerin 4000 (DC) motor gücü, 6-8 saatarasında değişen akü şarj süresi ve Tork Switch özelliği ile rampa çıkma, farklı yol koşullarına kendini ayarlama gibi özellikleri öne çıkmaktadır.

S04_ohcumeScooter ve Touring modelleri de markanın yoğun talep gören ürünleri arasındadır. Birbirinden farklı birçok seriyi barındıran (ZY, YB, YK serileri gibi) scooterlar ve touring modelleri, 4 zamanlı ve tek silindirli, 100 km’de 1 ile 2.1 litre arasında değişen minimum yakıt tüketimi ve 8,98Hp/7000r/min ile 14,07Hp/8500r/min arasında değişen beygir gücüne sahiptir.

İkinci El Yuki Motor Scooter, E-Scooter ve Touring Modelleri Tasit.com’da

Tasit.com sitesinde aradığınız ikinci el satılık Yuki Motor modellerine ulaşmanız mümkündür. Yuki Motor da sitenin zengin veri tabanında yer alan markalardan biridir. Tasit.com sayfasında aradığınız ürünün modeli ya da özelliklerine göre filtreleme yaparak, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olan modeli kolayca bulabilirisiniz. Yuki Motor’a ait olan modelleri; il, model yılı, fiyat, yakıt türü bakımından filtreleyerek, bütçenize ve zevkinize uygun olan modele ulaşabilirsiniz. Yuki Motor ürün çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet dünyasına ait güncel motosiklet haberlerine, test sürüşlerine ve motosiklet alım – satımı ile kullanımına ilişkin tavsiye ve tüyolara Tasit.com’dan ulaşabilirsiniz. Detaylı arama bölümünden motosiklet ilanlarını aratabilir; ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun motosiklete sahip olabilirsiniz. Güncel motosiklet kampanyalarından haberdar olmak için Tasit.com’a ücretsiz üye olabilirsiniz.