Yuan Motosiklet Hakkında

Motorsiklet, yan parça ve motorsiklet sepeti üretimi adına faaliyet gösteren firma, Chongqing Yuan adı altında üç gruba dağılır: Chongqing Xgjao Motorcycles, Chongqing Shock Absorber ve Dongfeng Yuan Vehicle Manufacture. Üretimlerine Çin’de devam edilen markanın yıllık ihracat oran %30 ile %40 arasında değişmektedir. Direkt araç üretiminin yanında yedek parça üretiminde de aktif olan Yuan, amortisör üretimininde önemli paya sahiptir.

yuanchinaMarkanın Knight, Prince, Scooter, Off-road, Dirtbike ve Yarış motosikleti gibi pek çok motorsiklet seçeneği bulunmaktadır. Motorsikletin yanında Tricycle ve ATV modelleri ile de talep gören marka, mini-van ve mini-truck gibi ürünleri de sahiptir. Yuan, amortisör başta olmak üzere, çeşitli motorsiklet ve otomobil yedek parçası da üretmektedir.

Enerji Tasarruflu Motorsiklet ve Scooter

yuanscooterMarkanın en çok tercih edilen ürünleri arasında motorsiklet ve scooter bulunmaktadır. Marka, 50 cc ve 250 cc aralığında motorsiklet seçenekleri sunmaktadır. Tek ve çift silindirli motosikletler üreten Yuan,hava ya da su soğutmalı seçenekli motorsikletleri ile de öne çıkmaktadır. Güncel teknolojiye önem veren Yuan, Ar-Ge çalışmaları sonucunda enerji tasarruflu ürünler ortaya çıkarmıştır. Bu doğrultuda, %30 enerji tasarrufu sağlayan 50QT ve 110T-2F gibi Scooter seçenekleri kullanıcıya sunulmuştur. %20 oranında enerji tasarrufu sağlayan 125-3 ve 150 gibi motorsiklet modellerini de Yuan kendinden söz ettiren ürünler arasındadır.

İkinci El Yuan Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

Yuan firmasına ait satılık ikinci el motosikletler, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanını Yuan firmasına ait ikinci el motosikletlere de yer  vermektedir.  Tasit.com’da Yuan’a ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü, donanım ve aracın durumu gibi özelliklere göre filtreleyerek, ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun ürünü bulabilirsiniz. Yuan motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilediğiniz takdirde, incelemek istediğiniz Yuan motosiklet modellerini hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra,  yaptığınız aramaları kaydederek, farklı zamanlarda yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet severler için hazırladığımız motosiklet haberlerini, test sürüşlerini, fuarları ve kampanya haberlerini kaçırmamak için Tasit.com motosiklet haberlerini takip edin, motosiklet dünyasından geri kalmayın.