TVS Motosiklet Hakkında

TVS Group 1911 yılında kurulmuştur. Grup bünyesinde 40.000 çalışanı ile 30 farklı firma bulunmaktadır. 4 milyar USD cirosu ile Hindistan’ın lider otomotiv parçaları üreticisidir. TVS Motor Company dünyadaki ilk 10, Asya’daki ilk 5, Hindistan’da ise en büyük üç motosiklet üreticisinden birisidir. Güney Hindistan’da Hosur ve Mysore’da, Kuzey Hidistan’da Himachal Paradesh’de ve Endozneya’da olmak üzere dört fabrikası bulunmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 2,5 milyon ünitedir.

scooters-926753_960_720_xkwyjy1980 yılında 50cc moped ile üretime başlamıştır. 1983 yılında Suzuki Motor Company ile yapılan iş birliği sonucunda Hindistan’da üretilen 100 cc motosikleti pazara sunmuştur. Türkiye’de ise TVS Türkiye Scooty Pep’i ardından commuter segmentinde Apache’yi pazara sunmuştur. Daha sonra scooter segmentinde yeni jenerasyon TVS Wego’yu Türk kullanıcıları ile buluşturmuştur.

TVS Motor Touring ve Scooter Motosikletler

Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen motosiklet üretim firmalarından biri olan TVS Motor, üretiminde yüksek kalite ve uygun fiyat dengesi ile ön plana çıkmaktadır.

TVS-Apache-150_yu3azf TVS Motor’un en çok tercih edilen motosiklet modelleri arasında olan Apache RTR 150, silindir hacmi 109.7 cc kapasiteli, hava soğutmalı, dört zamanlı ve tek silindirlidir. Diğer bir modellerinden biri olan Wegonun, 109,7 hacmi bulunmaktadır. Tek silindire sahip, hava soğutmalı olan bu modeller geniş jantlara ve ekstra benzin kapasitesine sahiptir.

TVS Tasit.com’da…

TVS Motor’a ait satılık ikinci el motosikletler, Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilen her marka ve modelden yüz binlerce vasıta bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanında yer almaktadır. Tasit.com’da TVS Motor’a ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek, ihtiyacınıza, bütçenize ve zevkinize göre en uygun olanına ulaşabilirsiniz.

TVS Motor, Tasit.com’da farklı teknik özellikler ve uygun fiyatlar ile sizler için sunulmaktadır. Dilediğiniz zaman beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet dünyasına ait güncel motosiklet haberlerine, test sürüşlerine ve motosiklet alım – satımına ilişkin tavsiye ve tüyolara Tasit.com’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Detaylı arama bölümünden motosiklet ilanlarını aratabilir; ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun dilediğiniz motosiklete sahip olabilirsiniz. Güncel motosiklet kampanyalarından hemen haberdar olmak için Tasit.com’a ücretsiz üye olun!