TGB Motosiklet Hakkında

1978 yılında Tayvan’da kurulmuş bir motosiklet firması olan TGB (Taiwan Golden Bee) ağırlıklı olarak ATV, scooter, tarım araçları ve motor malzemeleri üretmektedir. Motosikletleri ile kullanıcılara farklı bir sürüş deneyimi yaşatmayı amaçlayan TGB, sektördeki uzun yılları kapsayan deneyimine bağlı olarak hem farklı hem kaliteli ürünleri tüketiciler ile buluşturmaktadır.

TGB Motor, Scooter ve ATV Motosiklet Tasarımları ile Ön Plana Çıkıyor

1960 yılında İtalyan Piaggio firması için Vespa parçaları üretmeye başlayan TGB, bu alanda kazandığı bilgi, deneyim ve üretim tekniklerini kendi üretimine de yansıtmış ve 1978’de kendi markasını yaratarak sektörde yüksek kaliteli Scooter tasarımlarıyla ön plana çıkmıştır. Hâlen TGB marka scooterlar bütün dünyada kullanılmaktadır.

TGB firması, scooterların yanı sıra, 1990’larda çok fonksiyonlu arazi aracı olan ATV pazarına girmiş ve yıllarca bu alanda kaliteli üretim yaparak motosiklet kullanıcılarının memnuniyetini kazanmıştır. Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, Avustralya, Japonya ve Malezya başta olmak üzere 50 ülkeye ATV’lerini ihraç etmektedir. Fransa’da halihazırda en çok satılan ATV markası olan TGB; Malezya ve Avustralya’ya da tarım araçları sağlamaktadır.

Kaliteli, Güvenli ve Trendi Yakalayan Tasarımları ile TGB Motosikletleri

motor-scooter-275017_640_xhdr6qAraçların motorundan görsel tasarımına kadar her özelliğini ve detayını kendi belirleyen TGB firması, özellikle araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem vermektedir. Ürünlerinde hem gücü hem trendi yakalamak hedefinde olan firma, kendi laboratuvarında da ürünlerini güvenlik testlerinden geçirmektedir. Kalite güvence standardı ISO 9001 koşullarını karşılayabilmek amacıyla kapsamlı bir kalite denetim sistemi kurmuştur.

TGB Motosiklet Çeşitleri Tasit.com’da

2.el satılık TGB motosiklet modelleri, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüzbinlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanında yer almaktadır. Tasit.com’da TGB firmasına ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek, ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun motosikleti bulabilirsiniz. Markaya ait motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet dünyasına ait güncel motosiklet haberlerine, test sürüşlerine ve motosiklet alım – satımı ile kullanımına ilişkin tavsiye ve tüyolara Tasit.com’dan ulaşabilirsiniz. Detaylı arama bölümünden motosiklet ilanlarını aratabilir; ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun motosiklete sahip olabilirsiniz.