Sym Motosiklet Hakkında

Dünyanın en önde gelen motosiklet markalarından SYM, Tayvan menşeili Sanyang şirketinin bir markasıdır. Başından beri kaliteli ve dayanıklı ürün prensibini benimseyen Sanyang, müşterilerinin ihtiyaçlarını sürekli göz önünde bulundurmuştur. SYM motor Türkiye’de 2008 yılından bu yana Üniteks Motor Division tarafından temsil edilmektedir.

SYM Motor Touring ve Scooter Motosikletler

sym-fiddle-ii-125-4_f9tmrmTürkiye’nin önde gelen motosiklet üretim firmalarından biri olan SYM Motor, üretiminde yüksek kalite ve uygun fiyat dengesi ile ön plana çıkmaktadır. Scooter, Commuter ve ATV serilerine sahiptir. SYM motorun en çok beğenilen modellerinden biri olan GTS EVO 250İ’dir. 4 zamanlı, 4 subaplı, elektroliz yöntemiyle kaplanmış seramik silindire sahiptir. Ayrıca bu ürün sis lambaları ile güvenli bir sürüş sağlamaktadır.

Beğenilen bir başka ürün ise Fiddle II 125’tir. 4 zamanlı, elektroliz yöntemiyle kaplanmış seramik silindirlidir. İşaret lambaları, arka lamba motorun kavisli kuyruk tasarımına uyum sağlayacak şekilde klasik tarzda tasarlanmıştır.

Serinin en popüler modellerinden biri de Wolf SB 250 NI. 4 zamanlı, SOHC ve tek silindir olan bu motor 249.4 cc motor hacmine sahiptir. Ön ve arka disk tasarımları kontrollü ve dengeli fren ve duruş sağlamaktadır.  (288 mm ön disk, 4 piston radyal kaliper, 222 mm tek arka disk)

İkinci El SYM Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

SYM Motor’a ait satılık ikinci el motosikletler, Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilen her marka ve modelden yüz binlerce vasıta bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanında yer almaktadır. Tasit.com üzerinden SYM Motor’a ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek, ihtiyacınıza, bütçenize ve zevkinize göre en uygun olanına ulaşabilirsiniz. SYM motor, Tasit.com’da farklı teknik özellikler ve uygun fiyatlar ile sizler için sunulmaktadır. Dilediğiniz zaman beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet dünyasına ait güncel en güncel motosiklet haberlerine, test sürüşlerine ve motosiklet alım – satımına ilişkin tavsiye ve tüyolara Tasit.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.