Stmax Motosiklet Hakkında

ST Grup, 2006 yılından beri sektörde lider marka olarak hizmetlerini ve yatırımlarını çeşitlendirerek sürdürmektedir. ST Grup, daima en iyisi ilkesini prensip edinerek kalite ve satış sonrası hizmetlerde Türkiye’nin lider bir markası haline gelmiştir. ISO 9001:2008 Kalite Belgesi ile, işletmelerinde üretimden başlayarak pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan “Kalite Yönetim Sistemini” uygulamaktadır.

STMAX Elektirikli Moped ve Bisiklet

stmaxxArtan benzin fiyatları insanları daha az yakıt tüketen ve daha ekonomik araçlara yöneltmektedir. Çevre dostu STMAX hiçbir fosil yakıt tüketmediği için karbonmonoksit emisyonu da olmayıp tam bir doğa dostu olması ile bilinmektedir. Elektrikli moped ve bisikletlere sahiptir. Ayrıca firma kask ve akü satışı da gerçekleştirmektedir. STMAX motorun en çok tercih edilen modellerinden biri Mega 100’dür. Tek silindirli ve hava soğutmalı olan bu modeli 25 hp’ye kadar motor gücüne sahiptir.

En çok tercih edilen modellerden bir diğeri ise Viva 80’dir. Otomatik vites olan bu motor 25 hp’ye kadar motor gücüne sahiptir. Ayrıca hava soğutmalı olan bu ürünün 100 cm3 motor hacmi bulunmaktadır.

İkinci El STMAX Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

En çok tercih edilen STMAX motosiklet modellerine ve her marka, modelden birçok vasıta bulunan Tasit.com’un zengin veritabanına Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Satılık ikinci el STMAX motor’a ait modelleri il, model yılı, şehir, fiyat, vites tipi gibi özellikler bakımından filtreleyerek zevkinize en çok hitap eden vasıtaya Tasit.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Tasit.com’un zengin ve renkli veri tabanında bulunan STMAX motor çeşitlerine en uygun ve en güvenli bir şekilde kolayca ulaşabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra tercih ettiğiniz modelleri teknik özellikleri ve fiyatları bakımından karşılaştırabilir ve kaydedebilirsiniz. Kaydettiğiniz vasıtalar daha sonra inceleyebilmeniz için saklanmaktadır.

Motosiklet Kampanyaları

Tasit.com’un sizler için hazırladığı motosiklet dünyasına ait en güncel motosiklet haberlerine, güncel test sürüşlerine ve motosiklet alım satımına ilişkin tavsiyelere Tasit.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Detaylı arama sayfasından zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun olan vasıtaları kolayca aratabilir bütçenize en uygun motosiklete dilediğiniz zaman sahip olabilirsiniz. Güncel motosiklet kampanyalarından haberdar olmak için Tasit.com’a ücretsiz üye olun!