Skygo Motosiklet Hakkında

Son yıllarda scooter segmentinde başarılı ürünler sergileyen ve pazarda adından çok söz ettiren bir markaya dönüşen Skygo, kolay erişilebilirliği ve farklı segmentlere yayılan ürün yelpazesi ile ilgi çekmektedir.

Skygo ile Farklı Bir Motosiklet Deneyimi

Skygo_y8qechTürkiye piyasasına 2005 yılında giren Skygo, Lifan Group bandında üretilen motosiklet ve scooterları Türk motosiklet severler ile buluşturmaktadır. Ürün yelpazesinde enduro, off-road, cruiser, commuter, scooter gibi çok çeşitli alt grupları buluşturan Skygo, yıllık 1.700.000 motosiklet üreten Lifan Group’un deneyimini arkasına alarak dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Skygo’nun Türkiye Macerası

products_cruiser_sg250_rrjptmTürkiye pazarına Çullas Grup tarafından 2005 yılında tanıtılan Skygo, yaygın yedek parça ağı ve düşük fiyatı ile özellikle scooter ve cruiser pazarında dikkat çekmekte gecikmemiştir. Commuter motosikletler üzerinde dünya çapında tekelleşme yoluna giden Lifan Group, yaygın servis ve nitelikli dizayn konusunda en çok Skygo ailesine güvenmektedir. Skygo, başarılı satış yönetimi sayesinde bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Dikkat Çeken Skygo Modelleri

93673_e4d2bf508e11b707_jqfzpfSkygo modelleri arasında en bilineni cruiser tip SG 250-4’tür. Türkiye pazarında çok geniş yer bulan bu model, commuter segmentindeki bir diğer Skygo modeli olan SG 125 izlemektedir. 125cc motor hacmi ile çok az yakıt tüketen bu motosiklet Türkiye’de scooter segmenti haricinde en çok satılan Skygo modelidir. Scooterlar arasında göze çarpan 150 T-7 ise hem tork hem de ergonomik dizayn bakımından benzerlerinden çok daha ileridedir. Bununla beraber, Skygo’nun Türkiye pazarına kattığı en radikal model, enduro/off-road modeli olan SG 200GY’dir. Dirt bike ile enduro arasında dengeli tasarımı ile pek çok koşulda sorunsuz ulaşım sağlamaktadır.

Skygo Tasit.com’da!

Tasit.com’un geniş veri tabanında istediğiniz satılık Skygo motosiklet modelini arayabilir, Türkiye’nin her yerinde aradığınız Skygo modeline tek tık ile ulaşabilirsiniz. Tasit.com’un gelişmiş arama menüsünden arzu ettiğiniz Skygo modelini, yıl, renk, kilometre ve şehre göre filtreleyip, istediğiniz motosiklete çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

Motosiklet ile İlgili Her Şey

Motosiklet dünyasından motosiklet haberlerine, test sürüş videolarına, makalelere, alım-satım dahil olmak üzere pek çok konudaki püf noktalarını Tasit.com’da bulabilirsiniz. Motosikletler ile ilgili en geniş arşivlerden biri olan Tasit.com kullanıcılarına motosiklet dünyasına ait her bilgiyi sunuyor, Tasit.com’u ziyaret ederek bu geniş dünya ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca ilginiz çeken motosikletleri kaydederek kendi aralarında kıyaslayabilir ve bu sayede istediğiniz motosiklete çok daha kolay sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük motosiklet sitesi Tasit.com’a üye olmak ücretsizdir.