Seger Motosiklet Hakkında

Seger Motosiklet 2006 yılında Baykal Makine ve Seger Korna bünyesinde kurulmuştur. Yılda yaklaşık 30 bin adet motosiklet üreten firma, üretimini Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde, 6 bin metrekare kapalı alana sahip tesisinde sürdürmektedir. Seger motosiklet 150 bayi ve 300 servis noktası aracılığı ile motosiklet kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Dizayn için ayrıca yatırım yapan markanın motosikletleri tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Yabancı markalara alternatif olarak, yerli üretimi güçlendirmek adına kurulmuş olan Seger Motosiklet, uygun fiyata yüksek performans sunarak müşteri kitlesini her geçen gün arttırıyor.

Seger Motosiklet Touring, Scooter ve Super Sport Motosikletler

Türkiye’de üretim yapan motosiklet firmalarından biri olan Seger Motosiklet, üretiminde yerli parça, uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışını benimsemektedir. Motosiklet yedek parçaları için yerli yan sanayi ürünlerini geliştirmeyi hedefleyen firma, üst düzeyde kalite ve müşteri memnuniyetini planlamaktadır. Markanın ürün yelpazesinde 5 motosiklet modeli bulunmaktadır, ön plana çıkan ve en çok tercih edilen modelleri Scooter, Touring ve Super Sport’dur.

186770_uput2dTouring tipi motosikletler, kendi içinde ürün çeşitliliğiyle kullanıcılarına alternatif seçenekler sunarak pazardaki payını arttırmıştır. Silindir hacimleri 97 cc ile 125 cc arasında değişen Seger Touring modelleri, hava soğutmalı ve tek silindirlidir. Scooter motosikletin silindir hacmi 97 cc ilâ 150 cc arasında değişmekte olup, tek silindirli ve hava soğutmalıdır. Bir diğer motosiklet modeli olan Super Sport motosikletin silindir hacmi 100 cc ile 125 cc arasında değişmekte olup, tek silindirli ve hava soğutmalıdır.

İkinci El Hero Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

Seger 2. el satılık motosikletlere, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanından ulaşabilirsiniz. Tasit.com üzerinden Seger’e ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek bulabilirsiniz.

Seger motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Tüm marka ve modellerde motosikletleri bulabileceğiniz Tasit.com’da, motosiklet dünyasından motosiklet haberlerine, motosiklet test sürüşleriyle ilgili bilgilendirmelere, motosiklet dünyasından öneri, tavsiye ve tüyolara ulaşabilirsiniz. Motosiklet alım – satımı ile kullanımına ilişkin tavsiye ve tüyolara Tasit.com’dan ücretsiz ulaşabilirsiniz. Detaylı arama bölümünden motosiklet ilanlarını aratabilir; ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun motosiklete sahip olabilirsiniz. Güncel motosiklet kampanyalarından haberdar olmak için Tasit.com’a ücretsiz üye olabilirsiniz.