Salcano Motosiklet Hakkında

Salko Bisiklet adıyla 1975 yılında faaliyetine başlayan Salcano, bugün sektörde ürettiği bisiklet ve motosiklet modelleri ile adından söz ettirmektedir. Salcano markasına ait ikinci el motosiklet modellerini Tasit.com’un geniş veri tabanı içerisinde bulabilirsiniz.

Yaygın Bayi ve Servis Ağı

Salcano, 40 yıl önce bir aile şirketi olarak İstanbul’da kurulmuştur. Bisiklet üretimi ile girdiği Türkiye pazarında 2006 yılından beri motosiklet modelleri ile de yer almaktadır. Günde 600 adet, yılda ise 150 bin adeti geçen üretim kapasitesine sahip olan Salcano, 16 bin metrekarelik kapalı alanda üretim çalışmalarını sürdürmektedir. Bisiklet üretiminin büyük payını İngiltere olmak üzere Almanya ve Hollanda ile birlikte Balkan ve Afrika ülkelerine ihraç etmektedir. Salcano, Türkiye genelinde 500’ün üzerinde bayisi ve yaklaşık 400 civarındaki servis noktası ile müşterilerine satış öncesinde, sırasında ve sonrasında da hizmet vermektedir.

Yakıt Tasarruflu Salcano Motosikletler

Kalite standartlarına uygun ve benzerlerinden % 25 oranında daha fazla yakıt tasarrufuna sahip modelleri ile dikkat çeken Salcano Motosiklet, her türlü ihtiyaca ve zevke yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ürün çeşitliliği içinde touring, cross, cup, scooter, elektrikli motosikletler ve ATV bulunmaktadır.

SalcanoTouring“Türkiye’nin yenilikçi motosiklet markası” mottosu ile çalışmalarını sürdüren Salcano’nun Türkiye’nin yollarını dikkate alarak, titizlikle ürettiği motosikletleri arasında en çok tercih edilen modelleri Scooter ve Touring’tir. Tek silindirli, hava soğutmalı ve 4 zamanlı olan Touring modellerinin kapasitesi 100 ve 150 cc aralığındadır. Scooter modelleri ise pratik kullanımı ve güvenli yol tutuşları ile dikkat çekmektedir.

Her Zevke Uygun Salcano Motosikletler Tasit.com’da

Salcano markasına ait Türkiye’nin her yerinden satılık ikinci el salcano motosiklet modellerini, her türlü ihtiyaca, zevke ve bütçeye uygun yüz binlerce marka ve modeli geniş veri tabanı içerisinde bulunduran ve ücretsiz olarak üye olabileceğiniz Tasit.com’da bulabilirsiniz. Tasit.com’da Salcano markasına ait modelleri lokasyon, fiyat, vites tipi, model yılı ya da yakıt türü bakımından filtreleyebilir ve sizin için en uygun olan modeli kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Dilediğiniz takdirde, beğendiğiniz birden fazla model arasında gerek teknik özellikleri gerekse fiyat bakımından birbirleri ile bir kıyaslama yapabilir, yapmış olduğunuz aramaları daha sonra yeniden hızlı bir şekilde ulaşabilmek amacıyla kaydedebilir ve istediğiniz bir zamanda rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet alım satımına ilişkin bilgilere, motosiklet dünyasından en yeni motosiklet haberleri, test sürüşleri ve güvenli sürüş tekniğine ilişkin püf noktalarına Tasit.com’dan ulaşabilirsiniz. Detaylı arama bölümünden ihtiyacınıza en uygun motosiklet modelini bulabilmek için arama yapabilir, beğendiğiniz motosiklete kolaylıkla sahip olabilirsiniz.