RKS Motosiklet Hakkında

Faaliyetlerini Gaziantep ilinde, 25 bin metrekarelik kapalı alanda gerçekleştiren RKS Motor, yılda 120 bin adet motosiklet üretmektedir. 2004 yılında kurulan firma, 200 çalışanı, 300 bayiisi ve 400 servisi ile birlikte ürünlerini tüketiciler ile buluşturmaktadır.

En Fazla Vitesli Motosiklet Üreten Firma: RKS Motor

Kurulduğu günden bu yana, sektöründe en fazla vitesli motosiklet üreten firma olarak konumlanan RKS Motor, dünya standartlarını sağlayan teknolojik donanımlı motosikletleri ile ön plana çıkmaktadır. Büyüme grafiğini her yıl düzenli olarak artıran şirket, yeni nesil motosiklet ve elektrikli bisiklet üretimi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Üstün kalite – fiyat dengesi taşıyan motosikletler aynı zamanda pratik, ekonomik ve çevre dostudur.

RKS Motosiklet Modellerinde Titanic ve Jaguar Ön Plana Çıkıyor

enduro-358283_640_d5ufmkRKS Motor, ürün yelpazesinde Touring, Chopper, Scooter, Cup, Cross modellerini bulundurmaktadır. Markanın en çok tercih edilen modeli olan Touring – Titanic 150, hem avangard hem minimalist tarzda tasarlanmıştır. Dinamik tasarımı, sürücüye çok yönlülük ve sürüş keyfini birlikte sunmayı amaçlamaktadır. Titanic 150 modeli; azot gazı takviyeli ayarlanabilir ön ve arka süspansiyonları, yine ayarlanabilir kolları ve disk frenleri ile gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Markanın Cup – Jaguar modeli de diğer dikkat çeken motosiklet tasarımlarındandır. Jaguar 100 modeli; kompakt, çevik ve zarif özellikleri ile öne çıkmaktadır. Bu model, motor ve şanzıman açısından mühendislikteki en büyük gelişmelerin bir ürünü olarak nitelendirilmektedir. Chopper – Cruiser ise dinamik yol tutuşuna ve güçlü performansa sahiptir.

RKS Motosiklet Çeşitleri Tasit.com’da

RKS Motor firmasına ait ikinci el satılık Rks motosikletleri, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanında yer almaktadır. Tasit.com’da RKS Motor’a ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek, ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun motosikleti bulabilirsiniz. Markaya ait motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet dünyasına ait güncel motosiklet haberlerine, test sürüşlerine ve motosiklet alım – satımı ile kullanımına ilişkin tavsiye ve tüyolara Tasit.com’da ücretsiz ulaşabilirsiniz.