Regal Raptor Motosiklet Hakkında

Dünya markası Regal Raptor üretimini yaptığı motosikletleri oluşturan parçaların %70’lik bir oranını da kendisi üreterek motosiklet tutkusunu farklı bir boyuta taşımaktadır. Bu özel markanın ikinci el motosiklet modellerine Tasit.com’un geniş veritabanından ulaşabilirsiniz.

Dünyaca Ünlü Tasarımcıdan Regal Raptor Motosikletler

Amerika Birleşik Devletleri’nden Brezilya’ya kadar 35’ten fazla ülkede satışı bulunan Regal Raptor motosikletler dünyaca ünlü motosiklet tasarımcısı Johnny Page tarafından tasarlanmaktadır. Dünya genelinde elde ettiği başarılar ile öncü olmayı başaran Regal Raptor motosikletlerin en önemli özelliği tasarımdan üretime, yedek parçadan AR-GE çalışmalarına kadar tüm işlemlerin tek bir çatı altında gerçekleştirilmesidir.

img0474zt_bdpvtxISO 9000 belgeli Regal Raptor tesislerinde üretilen her parça kalite ve özenle ortaya çıkmaktadır. Regal Raptor motosikletlerin parçaları 4 kat nikel, 1 kat krom kaplanmakta ve tüm parçalar Regal Raptor alüminyum döküm, işleme ve presleme tesislerinde üretilmektedir. Regal Raptor Dadyw model motosikletlerin üretimi ve montajı tamamen firmaya aittir. Firmanın Chopper, Cruiser ve Custom model motosiklerinin AR-GE çalışmaları ve üretimi dünya markası tarafından özenle gerçekleştirmektedir.

İkinci El Regal Raptor Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

710-0-full-daytona-1252-43_eaesxwSatılık ikinci el Regal Raptor motosiklet firmasına ait  motosikletlere, ülkenin dört bir yanında bulunan farklı marka ve modelden yüz binlerce motosikleti veritabanınında bulunduran Tasit.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı arama seçenekleri ile aradığınız motosikletin şehir, model yılı, kilometre, vites tipi ve yakıt türü gibi özelliklerini filtreleyerek isteğinize ve ihtiyacınıza uygun motosikleti kolayca bulabilirsiniz.

Regal Raptor motosikletlerin Chopper, Cruiser, Custom, Dadyw, Spyder gibi farklı teknik özelliklere sahip modellerini Tasit.com’un sunmuş olduğu karşılaştırma araçları ile kolayca kıyaslayabilirsiniz. Hem teknik özellikler hem de fiyat bakımından kıyasladığınız motosikletleri kaydedebilirsiniz. Daha sonra arama yapmak istediğinizde aynı filtremelerle kolayca yeni eklenen ilanları inceleyebilirsiniz. Tasit.com üzerinden yapmış olduğunuz detaylı aramaları ve ilanları da kaydedip bir sonraki araştırmanızı yaparken zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet tutkunu olmanız ya da ilk motosikletinizi alacak olmanız fark etmeksizin motosiklet dünyasına ait aradığınız her bilgiyi Tasit.com’da bulabilirsiniz. Test sürüşleri, alım – satım tavsiyeleri, güncel motosiklet haberlerini, kullanım bilgileri ve motosikletlere dair en ilginç tüyolara Tasit.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Tasit.com’un ücretsiz üyelik sistemi sayesinde en güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.