Presto Motosiklet Hakkında

Ünlü Japon firması kuruluşundan bu yana sadece Presto motosiklet özel koleksiyonlarını değil, Yamaha motosikletlerini de sergileyip satışa sunmaktadır. Presto motosikletlerini pazarlayan firmanın merkezi Japonya’nın Kyoto şehrinde olup Shimotsubayashi Nakajimacho Nishikyo bölgesinde faaliyet göstermektedir. Firma motosikletlerini Japonya’nın Kyoto kentinden, Türkiye’de ve tüm dünyada motosiklet tutkunları ile buluşturmaya devam etmektedir.

Presto Motosikletler

1960’lı yılların tarzını yansıtan Presto motosikletler kaporta aksamıyla günümüzde eskiye özlem duyan motosiklet tutkunlarının dikkatini çekmektedir. Japonya’daki Presto Özel Koleksiyonu’ndan olan motosiklet modelleri, Yamaha’nın hava soğutmalı SR500 modelinin minimal kaporta tasarımını ve üst yapısının sadeliğini yansıtmaktadır. Kuyruk kısmının farklı tasarımının yanında, kendine özgü ince tasarımı ile de muhteşem görünümdedir.

Presto Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

e.b.jpg_lxpitkJapon kalitesiyle birlikte, tasarımının güzelliği ve güvenli oluşu ile de en çok tercih edilen motosikletlerden olan Presto marka ikinci el motosikletler, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanında yer almaktadır. Tasit.com’da dikkatinizi çekecek olan Presto motosiklet elektrikli marş pedalı ve ABS gibi teknik özelliklerinin yanında, ayaklık, performans egzozu, motosiklet örtüsü, granaj gibi donanımlara sahiptir. Motor gücü bakımından sorun yaratmayan Presto motosikletler, modifiye edilmiş olup ikinci el motosikletler arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.  Nostaljik görünümünün yanında, günümüzde de rahatlıkla kullanılabilecek bir motosiklet modeli olarak emsalleri arasında motosiklet tutkunları tarafından en çok tercih edilen markalar arasında yıllardır yerini korumaktadır. Göz alıcı rengiyle de her zaman beğenilen Presto motosiklet modelleri, motosiklet severlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Tasit.com’da satılık ikinci el Presto marka motosikletlerin yanı sıra çeşitli motosiklet markalarına ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyebilir, ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun olanını bulabilirsiniz. Motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet dünyasına ait güncel motosiklet haberlerine, test sürüşlerine ve motosiklet alım – satımı ile kullanımına ilişkin tavsiye ve tüyolara Tasit.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı arama bölümünden motosiklet ilanlarını aratabilir; ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun motosiklete sahip olabilirsiniz. Güncel motosiklet kampanyalarından haberdar olmak için Tasit.com’a ücretsiz üye olabilirsiniz.