Motoran Motosiklet Hakkında

Motoran motosikletleri EEC belgeli (Avrupa kalite belgeli) ürünleri ile, Türkiye pazarında olduğu gibi, Avrupa pazarında da faaliyet göstermektedir. Marka, rekabetin ön plana çıktığı Türkiye motosiklet ve scooter pazarında en iyi hizmeti sağlayarak uzun soluklu bir bayi-servis ve tüketici ilişkisi oluşturmaktır.

Marka, bayi ve servislerine sağladığı kaliteli ürün ve yedek parça hizmetinin, aynı şekilde tüketicilere de yansıyacağına inanarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Motoran Motor Touring ve Scooter Motosikletler

Türkiye’nin önde gelen yerel ve güvenilir motosiklet üretim firmalarından biri olan Motoran, motosiklet üretiminde yüksek kalite ve uygun fiyat dengesi ile ön plana çıkmaktadır. Markanın ürün yelpazesinde Atv, Cub, Scooter, Touring, CUB, Cruiser, Mini Bike, E-Bike ve CG bulunmaktadır.

Maximus-Product_ctde5qMotoran motorun, en çok tercih edilen modelleri arasında bulunan Maximus, 150 CC’lik güçlü motoru, önde disk, arkada kampana fren sistemi, otomatik şanzımanı ile sürüş performansında beklentilerin üzerine çıkıyor. Dante 100 modeli ise iki farklı silindir hacmi seçeneği ile, zorlu yol şartlarında mükemmel performans sergiliyor. Önde disk, arkada kampana fren sistemi, artçının da konforlu sürüş yapmasını sağlayacak uzun selesi ve sürüş göstergesi ile beklentilerin üzerine çıkıyor.

Motoran Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

Motoran Motor’a ait ikinci el motosikletler, Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilen her marka ve modelden yüz binlerce vasıta bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanında yer almaktadır. Tasit.com’da Motoran Motor’a ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek, ihtiyacınıza, bütçenize ve zevkinize göre en uygun olanına ulaşabilirsiniz.

Motoran Motor, Tasit.com’da farklı teknik özellikler ve uygun fiyatlar ile sizler için sunulmaktadır. Dilediğiniz zaman beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet dünyasına ait güncel motosiklet haberlerine, test sürüşlerine ve motosiklet alım – satımına ilişkin tavsiye ve tüyolara Tasit.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Detaylı arama bölümünden motosiklet ilanlarını aratabilir; ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun dilediğiniz motosiklete sahip olabilirsiniz. Güncel motosiklet kampanyalarından hemen haberdar olmak için Tasit.com’a ücretsiz üye olun!