Megelli Motosiklet Hakkında

İngiltere’nin hatrı sayılır motosiklet üreticileri arasında yer alan Megelli SLDuk Ltd. Şti tarafından kurulmuştur. Gerek AR-GE çalışmaları gerekse ileri görüşlü vizyonları nedeni ile 2007’de ortaya çıkan marka, kısa sürede İngiltere’de zirveye ulaşmayı başarmıştır.

37 Ülkede Megelli 125cc ve 250R Motosiklet Modelleri

megelli_125RMegelli motosiklet modelleri Asya, Avrupa, Avustralya, Amerika ve Afrika olmak üzere 6 kıtada, 37 ülkede satılmaktadır. 2007 yılında Türkiye pazarına 125 cc’lik modelleri ile giren Megelli son dönemlerde yaptığı atılımlar ve Megelli 250R modeli ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Rakiplerinden hafif olan ve ekstra fiyat dahilinde sunulan pek çok hizmeti standart olarak sunması ile ilgileri toplayan Megelli 250R modeli firmanın kalite ve performans olarak gelmiş olduğu üst seviyenin bir göstergesi olmuştur.

Megelli’nin rakiplerinden ayrıldığı en önemli özelliği ise standart seviyesindeki motorlarda pek çok firmanın ekstra olarak sunduğu özellikleri sunmasıdır. Renkli ön cam, çelik fren hortumu gibi pek çok ekstra donanım Megelli’de standart olarak sunulmaktadır.

Megelli’nin Racing, Supermoto ve Naked olmak üzere 3 temel modeli bulunmaktadır. Gerçek bir şehir içi sürüş keyfi için Megelli Naked, hız tutkunuz için Racing ve güç arzunuz için Supermoto modellerini inceleyebilirsiniz.

Megelli Motosiklet 2. El Modelleri ile Tasit.com’da

megelli-4_t5kwt5İngiliz efsanesi Megelli’ye ait sahibinden satılık ikinci el motosikletleri, her marka ve modelde geniş bir araç yelpazesine sahip olan Tasit.com’da bulabilirsiniz. Megelli motosiklet modelleri; şehir, model yılı, motor hacmi, yakıt ve vites tipi gibi özelliklerine göre filtreleyebilir ve aradığınız motosiklet için nokta atışı yapabilirsiniz.Türkiye’nin her yerinden motosiklet tutkunlarının uğrak noktası olan Tasit.com’un geniş veritabanı ile istediğiniz renk, model, yaş ve kilometrede Megelli motosikleti rahatlıkla bulabilirsiniz. Bulduğunuz tüm motosiklet modellerini bir arada görüntüleyebilirsiniz. Fiyat ve özelliklerini karşılaştırabilir, yapmış olduğunuz detaylı arama kriterlerini kaydederek daha sonra tekrar görüntüleyebilir veya yeni eklenen motosikletleri takip edebilirsiniz.

Güncel ve Avantajlı Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet tutkunlarının ve motosiklet almayı düşünen başlangıç düzeyinde ilgi sahibi olan herkesin ihtiyacı olan tüm bilgiler Tasit.com’da. Motosikletlerin test sürüşü, motosiklet tavsiyeleri, güncel motosiklet haberlerini, motosiklet dünyasına dair tüm gelişmeleri Tasit.com’dan inceleyebilirsiniz. En güncel ve avantajlı motosiklet ilanlarından ve motosiklet kampanyalarından haberdar olmak ve fırsatlardan yararlanmak için Tasit.com’a ücretsiz üye olabilirsiniz.