Lifan Motosiklet Hakkında

1992 yılında Yin Ming Shan tarafından motosiklet tamir atölyesi olarak kurulan Lifan Industry Group, ilk kurulduğu zamanlarda Chongqing Hongda Auto Fittings Research Centre adını kullanmıştır. 1997 yılında Lifan Industry Group adını kullanmaya başlayan firma, spor sektöründe de faaliyetlerde bulunmaktadır. 2005 yılından beri Çin Süper Lig futbol takımı Chongqing Lifan takımının sahibi ve sponsorudur. Üretimi yapılan motorlar Çin piyasasına sunulmakla beraber Vietnam, İran, Brezilya, İtalya, Japonya ve Amerika gibi ülkelere de ihraç edilmektedir.

Lifan Group Motosikletleriyle Türkiye Pazarında

İçerik çeşitliliği ile uluslararası boyutta lider firmalardan biri olan Lifan Group, 2007 yılında tamamen kendi sermayesi ile 24.000 m2 büyüklüğündeki Türkiye şirketini kurmuştur. Bünyesinde çalışan 12966 kişiden 8935 kişi teknik eğitime sahiptir.

Çin’de devlet tarafından onaylı motosiklet test merkezleri, teknik eğitim merkezleri ve motosiklet imalat tesislerine sahiptir. 2014 yılında İtalyan motosiklet üreticisi Mv Agusta ile anlaşma imzalayarak MV Agusta firmasının Çin’deki satış distribütörü olmuştur. 2006 yılında 2.5 milyon benzinli motor ve 1.3 milyon motosiklet üreterek dünyadaki en önemli motosiklet üreticileri arasına girmiş ve Çin ‘deki motosiklet üreticileri arasında da ilk sıraya yerleşmiştir.

Yakıt Tasarruflu Lifan Motosiklet Çeşitleri

lifan-lf250-2_abapbmLifan Group şirketi tarafından chopper, cross, cup, scooter, touring ve moped model motosikletler üretilmektedir. Markanın en çok tercih edilen modeli LF150-9J modeli 100 kilometre mesafede harcadığı 2.2 litre yakıtla bütçenize dosttur. Ekstra fren diski ile yüksek güvenlik sağlar. Debriyaja yapılandırılmış kaliteli baskı balataları ile motor ve debriyajın ömrü uzamıştır. Cub motor Tay 100 modeli ise uygun satış fiyatıyla birçok motosiklet kullanıcısı tarafından sevilerek kullanılan ekonomik bir motosiklettir.

Lifan Motorsikletleri Tasit.com’da

Lifan firmasına ait sahibinden satılık ikinci el lifan motosikletleri, Türkiye’nin birçok ilinden her marka ve modele ait binlerce vasıta ve motosiklet bulunan Tasit.com’da yer almaktadır. Tasit.com’da Lifan’a ait motosiklet modellerini; yakıt türü, vites tipi, model yılı, il, kilometre ve fiyat kategorilerine göre filtreleyerek, amacınıza ve isteğinize en uygun modeli teknik ve fiyat ayrıntılarıyla inceleyebilirsiniz.

Motosiklet dünyasından güncel motosiklet haberlerine, fuar duyurularına, test sürüşlerine ve motosiklet ile ilgili her türlü konuda tavsiyelere Tasit.com’dan üçretsiz ulaşabilirsiniz. Detaylı arama kısmından aradığınız motosikleti kolaylıkla bulabilir ve beğendiğiniz motosiklet sayfasında satıcı ile iletişime geçerek satın alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.