KYMCO Motosiklet Hakkında

1964 yılında Tayvan’da kurularak faaliyetlerine başlayan KYMCO, dünyanın en büyük motosiklet, scooter, ATV ve endüstriyel motor üreticilerinden biri olarak yoluna devam etmektedir. KYMCO’ya ait ikinci el motosiklet modellerine Tasit.com’un geniş veri tabanı içerisindeki seçenekler arasından ulaşabilirsiniz.

Dünyada KYMCO Motor

KYMCO Motor, ilk Scooter modelini 1970 yılında üretmiş, 1992 yılı itibariyle de marka adı altında pazarlama faaliyetlerine girişmiştir. KYMCO Motor, bugün dünya üzerinde kullanılmakta olan 7 milyondan fazla Scooter ve motosikletin üreticisi konumundadır. 3 bin çalışanı ile yıllık 500 binin üzerinde üretim kapasitesine sahip olan KYMCO Motor, başta Uzak Doğu ülkeleri ve Asya olmak üzere, Avrupa ile Kuzey ve Güney Amerika’ya olan ihracat çalışmalarını halen sürdürmektedir.

Tayvan’ın yanı sıra iki adet Çin’de ve bir adet de Endonezya’da fabrikası bulunan KYMCO Motor, şirket olarak beş kıtanın geneline yayılmış durumdadır. 2014 yılının Temmuz ayında Uğur Motorlu Araçlar ile imzaladığı distribütörlük anlaşması ile Türkiye pazarına da giriş yapmıştır.

KYMCO Ürün Yelpazesi

imagenew_utq6gc60 farklı modeli ürün yelpazesi içinde barındıran KYMCO Motor, geri dönüştürülebilir malzemeler ile ürettiği motosiklet ve Scooter modellerinde çevre dostu olmayı amaçlamış ve düşük emisyonlu motorlar yapmıştır. Scooter modelleri arasında hızlı ve çevik Agibility 125, şık ve modern tasarımlı People One 125i ve stil sahibi Xciting 250Ri ile öne çıkarken, ATV modellerinde ise MXU 150, 300R ve 500 IRS 4×4 yer almaktadır.

Tasit.com’da KYMCO

“İyinin de iyisi, mükemmelden daha mükemmel” sloganı ile Türkiye pazarında da kendisine güçlü bir yer edinen KYMCO Motor firmasına ait ikinci el motosiklet modellerini Tasit.com’un geniş veri tabanı içinden seçebilirsiniz. Beğendiğiniz modellerin teknik özelliklerini ve fotoğraflarını görüntüleyebilir, daha sonra aynı sayfaya hızlı ve kolay bir şekilde yeniden ulaşmak için yaptığınız aramaları kaydedebilirsiniz.

Sahibinden satılık ikinci el KYMCO Motor’a ait motosiklet ve scooterlar arasından ilginizi çeken modeller arasında beklentilerinize ve bütçenize en uygun olanları şehir, model yılı, vites tipi, fiyat ya da yakıt türü vb açıdan inceleyerek filtreleyebilir, beğendikleriniz arasında bir kıyaslama yaparak, size en uygun modeli bulabilir ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Motosiklete Dair Her Şey

Ücretsiz bir şekilde üye olabildiğiniz Tasit.com’da, motosiklet dünyasından en yeni motosiklet haberlerine, motosiklet alım – satımına ilişkin bilgilere, güvenli sürüş tekniği hakkındaki ipuçlarına ve test sürüşlerine ulaşabilirsiniz.