KTM Motosiklet Hakkında

KTM Motor’un kurucusu Hans Trunkenpolz, faaliyetlerine ilk olarak 1934 yılında Avusturya’da araba ve motosikletleri tamir etmek üzere tamirci dükkanı açarak başlamıştır. 1953 yılında KTM şirketi adı altında ilk olarak R100 motosiklet serisini üretmiş ardından ilk scooter modeli olan Mirabell’i sektörle tanıştırmıştır. Kuruluşundan 40 yıl sonra KTM, 42 farklı motosiklet modeli ile sektördeki konumunu güçlendirmiştir. Halihazırda, KTM motosiklet firması, ürünlerini 31 satış şubesi, Dubai ve Yeni Zelanda ile olan iki ortak girişim sözleşmesi aracılığı ile 1700 bağımsız bayiye ve ithalatçıya ulaştırmaktadır.

Yarışların Vazgeçilmezi Turuncu KTM Motosiklet Modelleri

ktm-mx_ppijv5Bugün sektörün tartışmasız en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan KTM markası, özellikle turuncu renkteki “dirt bike” motosikletleri ile özdeşleşmiştir. Bunun yanı sıra, ürün yelpazesinde scooter, moped, bisiklet, ATV ve spor arabalar da bulunduran firma elektrikli “dirt bike” üretimi için çalışmalarını sürdürmektedir.

39fc93e3-a04b-48ba-bcf1-fd5c8cde8c80_umredkKTM Offroad motosiklet modelleri arasında MX, Enduro ve Freeride öne çıkmaktadır. Naked ve Supersport ise yol motosiklet çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerdir. Sadece yarışlar için dizayn edilmiş Sportminicyles, motocross motosikletleri ile aynı karakteristik ve kullanım özelliklerine sahiptir. 2008’de Cenevre’deki Moto Show’da ilk kez tanıtımı yapılan KTM X-Bow yarış arabası ise, en teknolojik yarış arabaları segmentinde referans oluşturmuştur.

İkinci El KTM Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

KTM Motosiklet firmasına ait satılık ikinci el KTM motosikletleri, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanında yer almaktadır. KTM Motosiklet’e ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek, ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun olanını bulabilirsiniz. KTM marka motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet dünyasına ait güncel motosiklet haberlerine, test sürüşlerine ve motosiklet alım – satımı ile kullanımına ilişkin tavsiye ve tüyolara Tasit.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı arama bölümünden motosiklet ilanlarını aratabilir; ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun motosiklete sahip olabilirsiniz.

Tasit.com’a ücretsiz şekilde üye olarak, en güncel haberleri alabilir; kampanyalardan da anında haberdar olabilirsiniz.