Kadirga Motosiklet Hakkında

Kadırga motor 2009 yılında Koç Holding’den alınan Yamaha montaj hattı ve Japon Shin Nippon Roller test ünitesini Trabzon Asrin Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerine taşımıştır. Bu hamle ile motosiklet sektörüne girmiş ve sektörün en iddalı firmaları arasında yerini almıştır. Baş Isı Sanayi bölgesinde yıllık 15000 Kadırga Motosiklet üretilmektedir. Bölgenin 6500 metrekare açık ve 1250 metrekare kapalı alan tesisi bulunmaktadır. Baş Isı Sanayi Karadeniz Bölgesi’nin ilk ve tek motosiklet üreticisi konumundadır.

Kadırga Motor Touring ve Scooter Motosikletler

Türkiye’nin yerel ve önde gelen motosikletlerinden olan Kadırga, müşterilerini dürüst ve güvenilir bir iş ortamında buluşturmaktadır. Sürekli geliştirdiği teknolojisi ile müşteri beklentilerini karşılayıp en iyi hizmeti ve müşteri memnuniyeti sunma odaklı çalışmaktadır.

pr_01_174_max_n0thz2Markanın ürün yelpazesinde Scooter ve touring ürünleri yer almaktadır. Kadırga motosikletlerinin en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan KDR-250, hava soğutmalı, 4 zamanlı ve tek silindir olarak piyasaya sunulmaktadır. Ayrıca 223 cc silindir hacme sahip bu taşıt, 110 km maksimum hıza ulaşmaktadır. Diğer tercih edilen modeli olan KD250GY, 233 cc hacimli, ayrıca hava soğutmalı, 4 zamanlı ve tek silindire sahiptir.

İkinci El Kadırga Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

Kadırga Motor’a ait satılık ikinci el motosikletler, Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilen her marka ve modelden yüz binlerce vasıta bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanında yer almaktadır. Tasit.com motosiklet sayfasından Kadırga Motor’a ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek, ihtiyacınıza, bütçenize ve zevkinize göre en uygun olanına ulaşabilirsiniz. Kadırga Motor, Tasit.com’da farklı teknik özellikler ve uygun fiyatlar ile sizler için sunulmaktadır. Dilediğiniz zaman beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet dünyasına ait güncel motosiklet haberlerine, test sürüşlerine ve motosiklet alım – satımına ilişkin tavsiye ve tüyolara Tasit.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Tasit.com detaylı arama bölümünden motosiklet ilanlarını aratabilir; ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun dilediğiniz motosiklete sahip olabilirsiniz. Güncel motosiklet kampanyalarından haberdar olmak için Tasit.com’a ücretsiz üye olun!