Hero Motosiklet Hakkında

Yılda yaklaşık 7 milyon adet üretim kapasitesine sahip olan Hero Motor Hindistan merkezlidir. 1947 yılında faaliyetlerine başlayan firma, iki tekerlekli araç üretiminde dünyanın en büyük üreticilerinden biridir. 2011 yılında “Dünyada en çok iki tekerlekli araç satışına ulaşan firma” unvanını kazanmıştır.

Hero Motor 2014 Yılından Beri Türkiye Pazarı’nda

Hero Motor, 1983 yılında Japon firması Honda ile ortaklığa girmiş, 2011 yılına kadar bu ortaklığı Hero Honda olarak devam ettirmiştir. 2011 yılında Honda ile ortaklıktan ayrılan firma, faaliyetlerini Hero Motor adı altında sürdürmektedir.

Firmanın üç büyük üretim tesisinde yaklaşık 1000 mühendis ve 11.000 kişi çalışmaktadır. Firma, motosikletlerine 60 bin kilometre veya 5 yıl garanti vermektedir. Hâlen 21 ülkede faaliyet gösteren marka, Türkiye pazarında Şubat 2014’ten bu yana yer almaktadır. Hero Motor’un Asya Motor ile distribütörlük ve üretim anlaşması bulunmaktadır. Türkiye, firmanın ilk Avrupa pazarıdır.

Yakıt Tasarruflu Hero Motosiklet Modelleri

motorcycle-9360_640_xkzlfsHero Motor’un ürünleri arasında Glamour, Pleasure ve Thriller modelleri yer almaktadır. Markanın en çok tercih edilen modeli olan Glamour, ekonomik ve yüksek performanslı bir motosiklet türüdür. ASFS motor teknolojisine sahip olan model, az yakıt ile uzun yol gitme özelliğine sahiptir. Hero Motor Thriller modeli ise ATFT teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji yanmanın daha etkin gerçekleşmesini sağlar. Çevreye olumsuz etkileri minimum olan Thriller, en iyi güç ve yakıt dengesini sağlamakla ön plana çıkmaktadır.

İkinci El Hero Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

Hero 2. el satılık motosikletlere, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanından ulaşabilirsiniz. Tasit.com üzerinden Hero’ya ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek bulabilirsiniz.

Hero motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet severler için hazırladığımız motosiklet haberlerini, test sürüşlerini, fuarları ve kampanya haberlerini kaçırmamak için Tasit.com motosiklet haberlerini takip edin, motosiklet dünyasından geri kalmayın.