FYM Motosiklet Hakkında

Çin’de faaliyet gösteren dünyaca ünlü dev motosiklet firması Guangzhou Panyu Huanan Motors Group’un ürettiği başlıca ürünler arasında FYM, FHM ve Sachs motosikletlerinin yanı sıra  ATV, golfcars,  minibikes, scooter, motosiklet ve offroad araçlar yer almaktadır. Çok yakında seri üretime girecek yeni scooter modelleri de vardır.

fym--250-black-udstyr_ggcfxvFabrika ,130.000 metrekarelik bir alanı kaplamakta olup, 300’den fazla profesyonel ile teknisyenler de dahil olmak üzere 3000 personele sahiptir. Ayrıca, firmanın yıllık 800.000 motor ve 500.000 araç üretim kapasitesi vardır. Sloganı “Kalite, dürüstlük ve yenilik” olan firma, faaliyete başladığı yıllardan günümüze kadar sloganından hiç ödün vermemiştir. Her yıl yeni modeller üretmesinin yanı sıra, orijinal modellerinde de bazı iyileştirmeler yapan firmanın ürünleri E-MARK, EPA ve DOT sertifikalarına sahiptir. Kuruluşundan bu yana uluslararası olarak Yamaha (Tayvan), Sachs (Almanya), Morini (İtalya), Daelim (Kore) ile işbirlikleri yapmıştır. Şimdi ise 140 denizaşırı ülkeye satış yapmaktadır.

FYM FY Motosiklet’ler Tasit.com’da

Türkiye’nin ithalatçı firmalarından Motana Motorlu Araç Paz. ve Tic. Aş’in, Çin’in önde gelen motosiklet üreticisi Guangzhou Panyu Huanan Motors Group Co.,Ltd.’den ithal ettiği FYM FY motosikletler fiyatları, kalitesi ve pratik kullanım özellikleriyle yeni başlayan motosiklet tutkunlarının dikkatini çekmektedir. Otomatik veya yarı otomatik vites gibi donanımlara sahip olan motosikletler motor hacmi, motor gücü ve kasa tipi bakımından tercih edilmektedir.Temiz ve gereken bakımları yapılmış FYM motosikletler emsalleri arasında en çok tutulan modeller arasında yer almaktadır.

İkinci El FYM Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

FYM 2. el satılık motosikletlere, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanından ulaşabilirsiniz. Tasit.com üzerinden FYM’ye ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek bulabilirsiniz.

FYM motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet severler için hazırladığımız motosiklet haberlerini, test sürüşlerini, fuarları ve kampanya haberlerini kaçırmamak için Tasit.com motosiklet haberlerini takip edin, motosiklet dünyasından geri kalmayın.