Falcon Motosiklet Hakkında

Konya’da Kolat Motosiklet A.Ş. ismiyle kurulan bu firma, 2009 yılında bünyesindeki tesiste, motosiklet ve scooter montaj üretimine başlamıştır. Yıllık 100 bin motosiklet üretim kapasitesi ile tamamen Avrupa standartlarında, Eec belgeli motosikletler, kalite kontrol noktasında tüm testlerden geçerek üretilmektedir. Firma 2013 yılında “Özgürlüğün Adı” sloganı ile Falcon markalı motosiklet, scooter ve elektrikli motosiklet ürünlerini üretmeye ve tanıtmaya başlamıştır. Türkiye’de ilk olarak 100 cc grubunda 5 vitesli motosiklet üretimini gerçekleştiren firma, 2013 yılında Falcon motosikletlerde %30’a varan yakıt tasarrufu özelliği ile piyasaya giriş yapmıştır.

Falcon Motor Touring ve Scooter Motosikletler

motorbike-407186_960_720_icy5zvFalcon Motor yaptığı ar-ge çalışmaları ile birlikte kalite, model çeşitliliği ve modernizasyonda dünya devi üretici firmalar ile iş birliği yapmaktadır. Scooter, E-Bike,Touring ve ATV serilerine sahiptir. Falcon motorun en çok tercih edilen modellerinden biri olan Wonder 150, tek silindir ve 4 Zamanlı, hava soğutmalı gibi özelliklere sahiptir. 149 cc hacmi bulunan bu motor, manuel 5 vitese sahiptir.

Beğenilen başka bir ürün ise Attack 100 Tel’dir. Tek Silindirli ve 4 Zamanlı olan bu motor aynı zamanda hava soğutmalı gibi özelliklere sahiptir. 97.8 cc hacmi bulunan bu motorda, 10 lt yakıt tankı bulunmaktadır.

İkinci El Falcon Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

motorcycle-933022_960_720_ivsex5Tasit.com’un veritabanında yer alan ve her marka ve modelden vasıtaları bünyesinde barındıran araçlara Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz. Aradığınız Falcon motor’a ait satılık ikincil el motosikletlere Tasit.com’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yönlendirileceğiniz sayfada bulabileceğiniz Falcon motor’a ait modelleri il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü açısından tercihinize, ihtiyacınıza ve bütçenize göre filtreleyerek, size en uygun olanına ulaşabilirsiniz. Aradığınız tüm taşıt modelleri Tasit.com’da farklı teknik özellikler ve en uygun fiyat ile sizlere sunulmaktadır. Araştırdığınız ve seçtiğiniz modelleri fiyatları ve teknik özellikleri açısından filtreleyerek karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz özellikleri tercih ederek yaptığınız aramaları kaydedebilir, tekrar siteye giriş yaptığınızda kolaylıkla yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet severler için hazırladığımız motosiklet haberlerini, test sürüşlerini, fuarları ve kampanya haberlerini kaçırmamak için Tasit.com motosiklet haberlerini takip edin, motosiklet dünyasından geri kalmayın.