Ducati Motosiklet Hakkında

İtalyan makine endüstrisinin temel karakteristiklerini taşıyan Ducati, kuruluşunun ilk yıllarında Avrupa’nın büyük başkentlerinde mağazalar açarak firmanın Avrupa’da bilinirliliğini sağlamıştır. Savaş yıllarının ardından uluslararası yarışlarda kazanılan zaferlerin ardından Ducati seri üretime başlayarak tüm dünya genelinde saygı duyulan bir marka prestiji kazanmıştır.

Ducati Roadster ve Naked Motosikletler

Yüksek beygirli motorları ve beygir gücüne yakın tork değerleri sayesinde gaz kolçağı çevrildiği anda muazzam ivmelenen Ducati kuruluşundan bugüne ürettiği güçlü ve hızlı motosikletler sayesinde katıldığı yarışlardan zaferlerle döndü. Harika yol tutuşu, son teknoloji donanımlara sahip olması, yüksek kalite ve işçilik Ducati’nin dünyanın en iyi motosiklet markalarından biri olmasını sağlamıştır. Ducati, farklı motosiklet tercihleri olan birçok kişiye hitap edebilen bir markadır. Hem agresif ve spor kullanıma uygun motorlar hem şehir içinde ve kısa gezilerde kullanılabilecek ara motorlar hem de uzun seyehatlar için yüksek torklu touring modeller üretmektedir.

Monster-kirmiziNaked, roadster, touring, sport touring ve super sport modelleri üreten Ducati markasının bugünlere gelmesinde büyük pay sahibi olan motosiklet serisi, hiç şüphesiz naked Monster ailesidir. 90’ların başında üretilen; minimal ve motosikletin temel bileşenlerinden oluşan bu model kısa sürede benimsendi. 54 beygirden 130 beygire kadar farklı güç ve donanım alternatifleri ile sunulan Monster serisi günümüzde de Ducati markasının en çok talep edilen modelleri arasında yer almaktadır. Diavel, Eco Corse, Panigale, Hypermotard ve Multistrada markanın başlıca diğer modelleri olarak sıralanabilir.

İkinci El Ducati Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

ducati-848_beyazDünyaca ünlü yarış motosikletleri ve roadster motosikletler üreten Ducati’ye ait satılık ikinci el tüm motosiklet modelleri, Tasit.com’da bulabilirsiniz. Detaylı arama yaparken; aklınızda olan fiyat aralığı, km aralığı, vites seçenekleri ve motor gücü gibi alanları seçerek kişiselleştirilmiş bir arama elde edebilirsiniz. İkinci el motosikletler arasında almayı planladığınız marka ve modeli belirterek detaylı bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Bu sayede motorun teknik ve donanımsal özelliklerini yakından keşfederek daha objektif ve doğru karar almanız kolaylaşacaktır. Dilerseniz yaptığınız karşılaştırmayı kaydederek ileriki bir zamanda ihtiyaç duymanız halinde bu verilerden yararlanabilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet severler için hazırladığımız motosiklet haberlerini, test sürüşlerini, fuarları ve kampanya haberlerini kaçırmamak için Tasit.com motosiklet haberlerini takip edin, motosiklet dünyasından geri kalmayın.