Dorado Motosiklet Hakkında

2005 yılında Ankara’da kurulan Dorado Motosiklet Şirketi, sektöründe farklılık yaratmak ve piyasa lideri olmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Uzak Doğu’da gerçekleştirilen görüşmeler sonrasında ilk ürünlerini tasarlayan firma, ürettiği motosikletleri üstün teknolojik özellikler ile donatmayı ve hepsinde farklı dizaynlar uygulamayı hedeflemiştir.

corvusbig_beyazTürkiye genelindeki bayi ve servis ağını kurulduğu günden bu yana sürekli genişleten Dorada Motor, müşteri odaklı yaklaşımı ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca, ürün ve hizmet kalitesini artırabilmek için çalışanlarının gelişmelerine imkan tanıyan bir çalışma ortamı yaratmayı amaç edinmiştir.

Geniş Motosiklet Seçeneği ile Dorado Motor
Markanın ürün yelpazesinde dokuz ayrı model, dört tane de alt model bulunmaktadır. Otomatik şanzımanlı Corvus modeli şehir içinde pratik kullanım, uzun mesafe sürüşlerde ise yüksek performans sunmaktadır. Yine otomatik şanzımanlı olan Poseidon, kaliteli ve gücü ile serisinin prestij motoru olarak nitelendirilmektedir. Su soğutmalı motora, radyoya ve MP3 çalara sahiptir.

Şehir içi kullanımlar için pratik Sandor modeli; zarif ve şık bir üst sınıf modeli olan Arcon; hem sportif hem konforlu Daphne; orta sınıfın kırsaldaki yakın arkadaşı olarak tanımlanan güçlü Efisio modeli; ticari araç olarak kuryelerin kullanıma uygun, vitesli Dragos, Dorado Motor’un başlıca motosikletleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra; Poseidon V6 Cruiser Polis ve Poseidon V5 Cruiser Polis de markanın öne çıkan diğer modelleridir.

İkinci El Dorado Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

Dorado 2. el satılık motosikletlere, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanından ulaşabilirsiniz. Tasit.com üzerinden Dorado’ya ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek bulabilirsiniz.

Dorado motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet severler için hazırladığımız motosiklet haberlerini, test sürüşlerini, fuarları ve kampanya haberlerini kaçırmamak için Tasit.com motosiklet haberlerini takip edin, motosiklet dünyasından geri kalmayın.