CFmoto Motosiklet Hakkında

Sektörün en güçlü kuruluşlarından biri olan CFmoto, 1989 yılında Çin’de faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu yıldan itibaren, teknolojisini ve uzmanlığını sürekli geliştirmiş ve dünya çapında geniş bir dağıtım ağı sağlamıştır.

CFmoto Motosiklet Modelleri 2011 Yılından Bu Yana Türkiye Pazarı’nda

CFmoto, bugün, 70 ülke ve bölgede 98 farklı ürününü tüketiciler ile buluşturmaktadır. Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika’nın yanı sıra, Kanada ve Afrika’ya da ürünlerini ulaştıran firmanın 1200’den fazla uluslararası ortaklığı bulunmaktadır. 2011 yılında Uğur Motorlu Araçlar A.Ş (UMA) bünyesinde Türkiye pazarına giren Cfmoto, ATV ve UTV modelleri, yaygın yedek parça ve servis ağı ile ülkemizde hizmet vermektedir.

Yol ve Yol Dışı Şartlara Uygun Motor Çeşitleri ile CFmoto

motorcycle-933022_640_hk47mrATV, UTV modelleri, motosiklet ve scooter üreticisi olan CFmoto, yol ve yol dışı şartlara uyum sağlayabilen tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. ATV Terra Lander modelleri; dört tekerlekten bağımsız süspansiyon sistemi, yüksek performansı ile istikrarlı ve keyifli sürüşe sahiptir. UTV, Terra Cross modeli, on road / off road tercihlerine yönelik aksesuarlarla donatıma imkan sunan, spor bir UTV modelidir. Tracker ise yüksek hassasiyetli işçiliği, manevra kabiliyeti ve yakıt verimliliği nedeniyle tercih edilen modellerdendir. Tracker’ın verimli radyatörü motora daha üstün performans ve ekstra soğutma sağlayarak motorun daha etkin çalışmasını mümkün kılmaktadır.

İkinci El CFmoto Modelleri Tasit.com’da

CFmoto 2. el satılık motosikletlere, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanından ulaşabilirsiniz. Tasit.com üzerinden CFmoto’ya ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek bulabilirsiniz.

CFmoto motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet severler için hazırladığımız motosiklet haberlerini, test sürüşlerini, fuarları ve kampanya haberlerini kaçırmamak için Tasit.com motosiklet haberlerini takip edin, motosiklet dünyasından geri kalmayın.

Bunun yanı sıra, aylık olarak yayınlanan otomobil ve hafif ticari araç değerlendirme raporu Tasit.com Report vasıtası ile dönemin en çok satılan ve aranan ikinci el araç modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tasit.com’a ücretsiz şekilde üye olarak, en güncel haberleri alabilir; kampanyalardan da anında haberdar olabilirsiniz.