Çelik Motor Motosiklet Hakkında

Çelik Motor, sektörde uzun süreli faaliyet gösteren yerli şirketlerin başında gelmektedir. Kurulduğu 1964 yılından itibaren, gelişen teknolojiye, değişen ekonomik ve sosyal koşullara uyum sağlamayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu iş modeli, seneler içerisinde değişiklik göstermeden, daha ileriye gitmiştir.

Motosiklette Yerli Sermaye ve Üretim

Çelik Motor, yerli olması sebebiyle tüketici ihtiyaçlarını daha yakından deneyimleyerek eksiklerini giderebilmektedir. Daha hızlı çözümler sunabilmeyi ilke edinmiş olan şirket, uzun süreli tecrübesi ve bilgisiyle sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Çelik Motor, iş hayatına bisiklet ve motosiklet parçası ithal etmekle başlamıştır. Daha sonra sektördeki ihtiyaçları yakından gözlemleyerek, eksikleri ve yeni pazarları fark ederek motosiklet ithalatına başlamıştır. 2003 yılında yapmaya başladıkları ithalat ile ülkedeki motosiklet sektörüne katkı sağlamışlardır.

Büyümekte ve gelişmekte olan pazara yeni seçenekler ekleyerek, tüketiciye daha fazla alternatif sunmuşlardır. 2007 yılında Çelik Motor, yaptığı yatırımlar ile İstanbul’da üretime başlayacakları alt yapıyı kurmuştur. Kurdukları üretim bandı ile yerli üretime başlayan ilk markalar arasında yer almıştır. Kalite açısından da daha ileriye gitmeyi hedefleyen Çelik Motor, yerli EURO 3 belgeli ürünler üretmeyi başarmıştır.

Satış Sonrası Süreçte Büyük Kolaylıklar

Çelik Motor, sektördeki uzun süreli deneyimi ile ürün çeşitlerini artırmak konusunda da ileriye yönelik çalışmalarına devam etmektedir. Yedek parça ithalatı geçmişi olan şirket, konuya hakim olması sebebiyle üretimini yaptıkları motosikletlerde yedek parça ve servis kalitesine ayrı bir önem göstermektedir. Satış sonrası hizmetlerine büyük önem veren Çelik Motor, ülke genelinde çok sayıda servis hizmeti veren birimler kurmuştur.

Türkiye’nin yedi bölgesinde hemen hemen her ilde verdiği servis hizmetiyle, satıştan sonra da tüketicinin ihtiyaçlarına her daim çözüm ortağı olmaktadır. Motosikletinizi satın aldıktan sonra oluşabilecek her türlü arızada ve yedek parça gereksiniminde çok daha rahat ve hızlı çözümler bulacaksınız. Firmanın üretimini kendisi yapıyor oluşu bu konularda tüketicilere çok büyük artı sağlamaktadır. Nitelikli ve konusunda eğitimli satış kadrosuyla da ülke genelinde birçok satış bayisine sahiptir.

Tasit.com Farkıyla Çelik Motor Bünyesindeki Motosikletler

CK150Hector8_cxhkwqÇelik Motor, 100cc, 125cc, 150cc ve modifiye olmak üzere dört farklı kategoride ürün sunmaktadır. Her serinin altında farklı ihtiyaçları olan tüketicilere yönelik farklı model opsiyonları bulunmaktadır. Çelik Motor, farklı renk seçenekleriyle motosikletinizi kişiselleştirme imkanı sunmakta, ihtiyacınıza yönelik ürünleri birbirinden farklı tasarımlarla üretmektedir. Türkiye’nin her yerinden Çelik Motor 2.el satılık motosiklet ilanlarını Tasit.com da bulabilir, fiyatları karşılaştırarak sizin için en uygun modeli bulabilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet severler için hazırladığımız motosiklet haberlerini, test sürüşlerini, fuarları ve kampanya haberlerini kaçırmamak için Tasit.com motosiklet haberlerini takip edin, motosiklet dünyasından geri kalmayın.