BuMoto/Jinling Motosiklet Hakkında

Çin üretimi BuMoto/Jinling markası, özellikle racing modelleri ile kısa sürede motosiklet severlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Japon motorların iddialı çizgilerini taşıyan markanın ikinci el tüm modellerine Tasit.com’dan ulaşabilirsiniz.

BuMoto/Jinling, fiyat ve kalite standartları düşünüldüğünde beklentileri fazlasıyla karşılayan bir markadır. Tasarımında genel olarak Japon karakteristiği bulunan BuMoto/Jinling, güçlü motoru ve güncel donanımları sayesinde rakiplerinden geri kalmamaktadır.

BuMoto/Jinling Naked ve Racing Motosikletler

Araştırmacı yapısı ile tanınan Kimbo firması tarafından tasarlanan ve seri olarak üretilen BuMoto/Jinling motosikletleri, tüm dünyada farklı modeller ile görücüye çıkmaktadır. Ülkemize distribütör vasıtasıyla ulaşan; markanın en çok rağbet gören modeli racing kategorisinde yer alan Calibre 250cc’dir. Karakter olarak oldukça estetik ve dinamik bir görsel sunan model, Japon racing bir motosikletten ayırt edilemeyecek kadar şık bir tasarıma sahiptir. Hafif şasisine eklenen 30 beygirlik motoru, özellikle ara hızlanmalarda son derece başarılıdır. Genel dizaynı, grenajları, ergonomik oturma düzeni ve malzeme kalitesi göz önüne alındığında; Calibre 250cc, yarış motosikleti almak isteyen motor tutkunlarının başlangıç seviyesinde tercih edebileceği mantıklı bir alternatif olarak gözükmektedir.

2v1ktpw_x0e910BuMoto/Jinling, 99-250 cc aralığında naked, racing, scooter ve cub tarzı motosikletlere sahiptir. Düşük yakıt tüketimi, klasik motor yapısı ve uygun fiyat seçenekleri ile sunulan scooter modelleri özellikle şehir içi kullanımlarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Maxi scooter sınıfında bulunan 200 cc’lik Forever 200CC modeli sıra dışı tasarımı ve kullanım alanı ile markanın en çok dikkat çeken modellerinden biridir. Arkaya doğru kıvrılan 3 tekerlekli uzun şasisi, geniş oturma alanı ve sürüş kolaylığı sayesinde motosiklet ile otomobil arasında yer alan melez bir türeve sahiptir.

İkinci El BuMoto/Jinling Motosikletler Tasit.com’da

trike_tzml6yBuMoto/Jinling 2. el satılık motosikletlere, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanından ulaşabilirsiniz. Tasit.com üzerinden BuMoto/Jinling’e ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek bulabilirsiniz.

BuMoto/Jinling motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet severler için hazırladığımız motosiklet haberlerini, test sürüşlerini, fuarları ve kampanya haberlerini kaçırmamak için Tasit.com motosiklet haberlerini takip edin, motosiklet dünyasından geri kalmayın.