BMW Motosiklet Hakkında

Türkçe olarak Bavyera Motor Fabrikaları diye bilinen BMW, günümüzde haklı bir isme sahip olan motor şirketidir. Otomobil, motosiklet, motor ve bisiklet üretimini sürdürmektedir. Tüm dünyada en çok bilinen ve tercih edilen tasarımlarıyla güçlü bir liderdir. Otomobillerinin yanı sıra motosikletleri de ön planda olan BMW, yalnızca motor sporlarına özel olan BMW M modellerini de üretir. 108.000 civarı çalışanı olan şirketin, yılda ortalama 1.500.000 civarı otomobil üretimi vardır. Motosiklet alanında ise yılda yaklaşık 103.000 adet üretim yapmaktadır.

BMW; sport, tour, roadsiter, adventure, urban mobility gibi kategorilerde üstün performans modeller üretmektedir. Motosikletçinin tutkusu olan BMW motosiklet çeşitlerini, Tasit.com aracılığıyla ikinci el olarak satın alabilirsiniz.

BMW Motosiklet Modellerinden Bazıları Hakkında

2009 yılında BMW S 1000 RR motosiklet ilk kez satışa sunulmuştur. Süper Sport sınıfında müthiş bir ilgiyle karşılanan modelin, 2015 yılında mühendislik teknolojileri motosiklet tutkunları için yenilendi. Ağırlığı 4 kg daha az olmasına karşın daha hızlı ve seri olan yeni 2015 model BMW S 1000 RR motosiklet, 199 beygir gücüne sahip motor teknolojisiyle üretildi. Toplam ağırlığı 204 kg olan makinenin yeni tasarım egzoz sisteminde ön susturucu kaldırılarak motor ayarı, güç eğrisi ve başka bazı detaylar üst teknolojiye yükseltildi.

Üstün performansa sahip bir gezi motosikleti olarak üretilen yeni BMW K 1600 GTL ise günümüze kadar üretilmiş en verimli ve kompakt sıralı 6 silindirli bir motora sahiptir. Sürücüsünün ve yolcusunun konforlu yolculuk yapabilmesini amaçlayarak üretilmiştir. Ergonomisi, yol tutuşu, hava ve yol durumuna uyumu son derece yüksek bir teknolojiyle üst seviyeye çıkarılmıştır.

Bmw-Motor

BMW K 1300 R motosiklet, efsanevi motosiklet sesini ve görüntüsünü yansıtırken az yakıt harcamasıyla da kullanıcısını memnun edecek şekilde üretilmiş bir motor avantajını sağlar. Hem günlük kullanım için hem de viraj dönüşleri için uygun olarak güçlendirilmiş 173 bg motor gücüne sahiptir.

BMW R 1200 GS, enduro sınıfında uzun yolculuk motosikleti olarak tasarlanmıştır. 125 bg motor gücü olan model, iki silindirli karşılıklı ikiz motor tekniğiyle üretilmiştir.

İkinci El Arora Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

BMW 2. el satılık motosikletlere, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanından ulaşabilirsiniz. Tasit.com üzerinden BMW’ye ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek bulabilirsiniz.

BMW motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet severler için hazırladığımız motosiklet haberlerini, test sürüşlerini, fuarları ve kampanya haberlerini kaçırmamak için Tasit.com motosiklet haberlerini takip edin, motosiklet dünyasından geri kalmayın.