Bisan Motosiklet Hakkında

1974 yılında Egemosan Kemalpaşa üretim tesislerinin açtıktan sonra Peugot markası ve lisansı ile moped, moped motor ve yedek parçaları üretimi yapmaya başlamıştır. 1993 yılında Ege Jant Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak İzmir’de motosiklet yedek parçası, jant ve çamurluk üretmeye başladı. Bisan, bu faaliyetlerinin ardından 2000’li yıllarda motosiklet ithalatı ve motosiklet montajı yapmaya başlamış ve motosiklet tutkunlarının beğenisine pek çok model sunmuştur.

Bisan Touring, Scooter ve Cub Motosikletler

CEYLAN-9049 yıllık köklü geçmişi ve yaygın servis ağı ile Türkiye’nin en çok tercih edilen motosiklet markalarından birisi olan Bisan’ın ihtiyacınıza ve tutkunuza uygun pek çok modeli bulunmaktadır. Hem ithalat hem ihracat yaparak farklı modelleri motor tutkunlarına sunan Bisan, 64.000 metre kare kapalı alanda oldukça geniş üretim hacmi ile hizmet vermektedir. Yurt genelinde 637 adet yetkili servisi bulunan Bisan kalitesi ve vizyonu ile farkını her zaman ön plana çıkarmaktadır. Hem yaygın servis ağı hem de orijinal yedek parçalarının bulunabilirliği nedeni ile motosiklet tutkunlarının ilk tercihleri arasında yer alan Bisan’ın Touring, Cub, e-Scooter, Scooter kategorilerinde pek çok modeli bulunmaktadır. Bisan motosikletler arasında 100 ile 150 cc arasında motor hacmine sahip motosikletler bulabileceğiniz gibi elektrik motorlu Bisan e-scooter modelleri de şehir içi ulaşım ihtiyaçlarınız için alternatif sunmaktadır.

İkinci El Bisan Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

Bisan 2. el satılık motosikletlere, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanından ulaşabilirsiniz. Tasit.com üzerinden Bisan’a ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek bulabilirsiniz.

Bisan motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Fırsatları Tasit.com’da

Motosiklet severler için hazırladığımız motosiklet haberlerini, test sürüşlerini, fuarları ve kampanya haberlerini kaçırmamak için Tasit.com motosiklet haberlerini takip edin, motosiklet dünyasından geri kalmayın.