Belderia Motosiklet Hakkında

Faaliyetlerine 1975 yılında Gaziantep’te üretime başlayan Belderia (Ümit Motor) firması, motosiklet ve bisiklet üretimi ile sektöre girmiştir. Kuruluşundan 20 yıl sonra 1995 yılında ihracat ve ithalatta farklı bir çizgiye ilerlemiş; gerek ithalat gerek ihracat ağını genişletmiştir. Hâlen Türkiye çapında 1100 yedek parça, 600 motosiklet bayisi ve servis ağı ile çalışmalarını sürdürmektedir. 15 bin metre karelik kapalı alanda üretimlerini gerçekleştiren Belderia, tecrübeli mühendis ve uzman AR-GE kadrosuna sahiptir.

Belderia Motosiklet Modelleri ve Özellikleri

motorcycleeBelderia Motosiklet, yılda 150 bin adet bisiklet üretimine paralel olarak, 2004 yılından bu yana yine kendi üretimi olan motosiklet markaları ile piyasada yer almaktadır. Belderia Fengchi motosikletleri ve Pexma Scooter modelleri firmanın ön plana çıkan ürünleridir. Yedek parça satış ve pazarlamasında da değişen beklenti ve ihtiyaçları analiz ederek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. Kalite güvence standardı ISO 9001’e 2007 yılından bu yana sahip olan Belderia, motosiklet üretim standartlarını üst seviyeye taşımıştır.

vehicle_İbreBelderia motosiklet modelleri hava soğutmalı, 1 silindir 4 zamanlı olup, motosikletlerin motor hacimleri 71.8 cm3 ilâ 229.2 cm3 arasında değişiklik göstermektedir. Ares, Racing Cup, Zafir, R, CD ve ED serileri Belderia’nın başlıca motosiklet üretimleridir.

Belderia Motosiklet Çeşitleri Tasit.com’da

Sahibinden satılık Belderia motosikletlerine Tasit.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanında yer almaktadır. Tasit.com’da Belderia firmasına ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek, ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun motosikleti bulabilirsiniz. Belderia motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet dünyasına ait güncel motosiklet haberlerine, test sürüşlerine ve motosiklet alım – satımı ile kullanımına ilişkin tavsiye ve tüyolara Tasit.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güncel motosiklet kampanyalarından haberdar olmak için Tasit.com’a ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.