Asya Motosiklet Hakkında

2003 yılında kurulan ve Aydın – Nazilli’de faaliyetlerine başlayan Asya Motor, yenilikçi vizyonu ve müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörde konumlanmıştır. Asya Motor, kuruluşundan üç yıl sonra; 2006 yılında Soysal Grup bünyesine katılmıştır. Yılda yaklaşık 150 bin adet motosiklet üreten firma, üretimlerini Aydın Nazilli’de 21.000 metrekarelik kapalı alanda sürdürmektedir. Asya Motor, 250 bayi ve 400 servis noktası aracılığı ile motosikletlerini tüketiciler ile buluşturmaktadır.

Asya Motor Touring ve Scooter Motosikletler

Türkiye’nin önde gelen motosiklet üretim firmalarından biri olan Asya Motor, üretiminde yüksek kalite ve uygun fiyat dengesi ile ön plana çıkmaktadır. Markanın ürün yelpazesinde Atv, Cub, Scooter, E-Bike, Skyteam ve CG bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Touring, Utv ve Cross da Asya Motor tarafından üretilen modeller arasında yer almaktadır.

Asya Motor’un en çok tercih edilen motosiklet modelleri arasında Scooter ve Touring tipi motosikletler bulunmaktadır. Silindir hacimleri 49 cc ilâ 250 cc arasında değişen Asya Motor Scooter modelleri hava veya su soğutmalı, 4 zamanlı ve tek silindirlidir. Diğer tercih edilen modellerden biri olan Touring motosikletin silindir hacmi 98 cc ilâ 223 cc arasında değişmekte olup; tek silindirli, hava soğutmalı ve 4 zamanlı motora sahiptir. Çok fonksiyonlu arazi aracı olan ATV motosiklet çeşitleri 13 farklı model ile sunulmaktadır. Farklı fonksiyonlara sahip; hava, yağ, su ve likid soğutmalı olan UTV motosiklet türleri ise 3 farklı model ile tüketicilerle buluşturulmaktadır.

Teknolojik yenilikleri motorcycleyakından takip eden Asya Motor, bu yenilikleri motosiklet üretimine yansıtarak, tüketicilerin beklentilerini tam anlamıyla karşılamayı ve motosiklet sektörünün büyümesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

İkinci El Asya Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

Asya Motor firmasına ait ikinci el motosikletler, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüzbinlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanında yer almaktadır. Tasit.com’da Asya Motor’a ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek, ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun olanını bulabilirsiniz. Asya Motor motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

biker

 

 

 

 

 

 

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet dünyasına ait güncel motosiklet haberlerine, test sürüşlerine ve motosiklet alım – satımı ile kullanımına ilişkin tavsiye ve tüyolara Tasit.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Tasit.com sahibinden satılık Asya motosiklet ilanlarını inceleyebilir; ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun motosiklete sahip olabilirsiniz. Güncel motosiklet kampanyalarından haberdar olmak için Tasit.com’a ücretsiz üye olabilirsiniz.