Arora Motosiklet Hakkında

1991 yılında bir aile şirketi olan ve daha sonra Ünverdi İç-Dış Pazarlama Ltd. Şirketi haline gelen firma, kaliteden taviz vermemeyi ilke edinmiş, bir yerli işletmedir. Scooter, motosiklet ve elektrikli bisiklet sektöründe üretim gerçekleştiren firma, 2005 yılından itibaren de ithal ettiği bazı ürünleri Türk pazarında satmaya başlamış. Şirket, üretimini 2005 yılından bu yana Adana’daki 12 bin 500 metrekarelik yerleşkenin için bulunan 8 bin 500 metrekarelik kapalı alanda gerçekleştirmektedir. Motosikletlerini kendi üretim bandında üreten firma, ayda 2 bin 500 ürün çıkartmaktadır.

Arora Motosiklet, Scooter ve Elektrikli Bisiklet

Türkiye’nin pek çok noktasında bayisi bulunan firma, ürünlerin teslimatını da kendi araçlarıyla gerçekleştirmektedir. Motosikletin yanı sıra scooter ve elektrikli bisiklet de üreten Arora, servis ağını genişletmek için de çok sayıda girişimde bulunmuştur.

Arora’nın her ihtiyaca ve bütçeye uygun modelleri bulunuyor. En havalı ve iddialı iki modeli ise şık tasarımlarıyla dikkat çeken AR 180-16 C Chopper ve ZF- 250- GS modelleri… Motosiklet tutkunları için ideal olan bu iki modelin yanı sıra daha kolay kullanılan, şehir içinde ulaşımı en ekonomik hale getiren elektrikli bisikletleri de var. AR 3000 modeli bu sınıfın içinde en dikkat çekici olanlardan biri. Çünkü 3 tekerlekli olan bu araç ile yük taşıyabiliyorsunuz.

thumb_3_teker

Bunun yanı sıra elektrikli araçlarda renk ve model zenginliği dikkat çekiyor. Ar 150 T-N2 modeli hem elektrikli olması hem de nostaljik görünümlü özel bir tasarıma sahip olması itibariyle tüketicinin beğenisini kazanıyor. AR 13-2 E isimli 4 tekerlekli arazi aracı da elektrikli bisiklet anlayışına yeni bir boyut kazandırmış. AR 13- 2 T ise arka kısmındaki yük taşıma aparatı ile sınıfındaki diğer araçlardan ayrı bir yerde konumlanıyor. AR 150 T-8H Joker ise scooter tipi araçlar içerisinde silindir hacmi ile beğeni topluyor.

İkinci El Arora Motosiklet Modelleri Tasit.com’da

arora zf 250 gsArora 2. el satılık motosikletlere, Türkiye’nin her yerinden her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosiklet bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanından ulaşabilirsiniz. Tasit.com üzerinden Arora’ya ait modelleri; il, model yılı, fiyat, vites tipi, yakıt türü bakımından filtreleyerek bulabilirsiniz.

Arora motosiklet çeşitleri farklı teknik özellikler ile sunulmaktadır. Dilerseniz, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırabilir; yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Motosiklet Kampanyaları

Motosiklet severler için hazırladığımız motosiklet haberlerini, test sürüşlerini, fuarları ve kampanya haberlerini kaçırmamak için Tasit.com motosiklet haberlerini takip edin, motosiklet dünyasından geri kalmayın.