Apachi Motosiklet Hakkında

 Apachi motosiklet, 1977 yılında kurulan Işıldar Şirketler Grubu bünyesinde yer alan markalardan birisidir. Işıldar Grup, motor sektörünün yanı sıra birçok farklı alanda da faaliyet göstermektedir. 1977 yılında kurulan firma, kuşaklar boyu güven sloganıyla hareket eden bir aile şirketidir. Motosiklet ve motorsiklet aksesuarlarının yanında; engelli araçları, tarım makineleri, inşaat malzemeleri imalatı, beyaz eşya ve eğitim sektöründe de hizmet vermektedir.

Apachi motor servis ve yedek parça

Grup senelerdir yer aldığı sektörde her zaman daha ileriye giderek gelişmeleri ve ilerleyen teknolojiyi takip etmiştir. Değişen tüketici ihtiyaçlarını her zaman göz önünde tutarak yeniliklere açık bir duruş sergilemişlerdir. Apachi, Işıldar ve Gerkap markaları altında ürünlerini gruplandırmışlardır. Güçlü ve geniş satış ağının yanı sıra, Işıldar Şirketler Grubu satış sonrası servis ve yedek parça konularında da hızlı ve yararlı çözümler sunmayı hedeflemektedir. Geniş bayii ve servis ağı sayesinde ülkenin her yerinde kolaylıkla ulaşılabilir olmayı ve tüketicilerine maksimum ürün desteğini vermeyi ilke edinmiştir. Her tüketicinin ihtiyacına uygun bir ürünü mutlaka bulabileceği geniş ürün skalasında;   ATV, motorsiklet, utv motor ve e-bisiklet gibi ürünler bulunmaktadır.

Apachi Motorları ve ATV`ler

Apachi motosiklet, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. ATV, elektrikli motorlar, motosikletler ve tarım makineleri olmak üzere dört farklı kategoride ürünleri vardır. On üç farklı model seçeneği bulunan ATV ailesinde her ihtiyaca yönelik bir ürün bulunmaktadır. Şehir hayatında kullanılabilecek ATV’lerin yanı sıra, zorlu doğa koşullarında ve farklı zeminlerde kullanılabilecek modelleri bulmak da mümkün. On beş farklı elektrikli motosiklet çeşidiyle her yaştan tüketiciye uygun bir modele sahip olan Apachi, bu alandaki en farklı ürün çeşidine sahip markalardan biridir. Engelliler için üretilen üç farklı elektrikli araba modeli de bulunan Apachi, sektörde her zaman daha ileriye giderek, her tüketiciye uygun çözümler bulmayı hedeflemektedir.

Motosiklet Çeşitleri 

apachi-cobra-kirmiziApachi motosiklet serisi sekiz farklı modelden oluşmaktadır. En çok kullanılan ve tercih edilen modeli olan Cobra 125, 124.6 cc’lik silindir hacmiyle altı litrelik yakıt kapasitesine sahiptir. Şehir içinde kolay ve pratik bir sürüş keyfi yaşayabileceğiniz Cobra 125, iki farklı renk seçeneğine sahiptir. İki farklı cross motosiklet seçeneği de bulunan seride her ihtiyaca yönelik bir motosiklet bulunmaktadır.

 

Sahibinden satılık ikinci El Apachi Motosikletler Tasit.com’da

Sahibinden satılık Apachi motosikletleri, ATV’leri ve elektrikli motorları Tasit.com’da bulabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz modellerde, fiyat ve performans karşılaştırması yapabilirsiniz.

Apachi motosiklet kampanyaları

Tasit.com’da yapacağınız motosiklet aramalarını kaydedebilir, daha sonra tekrar görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda motosiklet haberleri ve motosikletler ile ilgili her türlü, yenilik, tüyolar ve Apachi motosiklet kampanyaları, Tasit.com’a ücretsiz üye olduğunuzda adresinize gelir.