Ücretsiz danışma hattımız

+90 850 811 25 40

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

 • avis araç kiralama
 • budget araç kiralama
 • essencecar araç kiralama
 • alamo araç kiralama
 • europcar araç kiralama
 • enterprise araç kiralama
 • dollar araç kiralama
 • thrifly araç kiralama
 • circular araç kiralama

Kullanıcı Yorumları

Tüm değerlendirmeler

Zonguldak araç kiralama yorumları

Kiralama firması hakkında görüşler

Tasit.com hakkında görüşler

Tasit.com’da araç kiralama ile ilgili yorum

araç kiraladım.uzun yol yapacağım için sitede dizel aracı seçmiştim fakat benzinli araç geldi.ilgilenip sorunu düzelteceklerdi fakat sorun düzelmedi.bende o gün zorunlu gitmem gerektiği için benzinliyi kabul etmek zorunda kaldım.hiç kimse haklarımdan bahsetmedi.

ergin tepeli - 08/03/2016 09:50

Kiralama firması hakkında görüşler

Araç Teslimi ve Hızı

Sorunlara yaklaşım

Tasit.com hakkında görüşler

Online araç kiralama

Hizmet kalitesi

Tavsiye eder misiniz?

Tasit.com hakkındaki genel değerlendirme

Zonguldak Araç Kiralama

Batı Karadeniz’in en güzel şehirlerinden Zonguldak, eşi benzeri olmayan doğal güzellikleri ve köklü tarihi mirasıyla keşfedilmeyi bekliyor. Milattan önce 2500 yılına kadar uzanan geçmişiyle, yıllar boyu birçok büyük medeniyete kucak açmış Zonguldak’ta, online araç kiralama hizmetinden faydalanarak kiraladığınız araçla unutulmaz bir gezi yapabilir, harika zaman geçirebilirsiniz.

Zonguldak Günlük Araç Kiralama : Tarihe Keyifli Bir Seyahat

Birçok medeniyete ve kültüre ev sahipliği yapan Zonguldak, geçmişten günümüze kadar gelen tarihi mirasıyla görülmeye değer bir kentimizdir. Zonguldak seyahatinizde Grek, Roma, Bizans, Abbasi, Emevi, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait arkeolojik buluntuların sergilendiği Halil Paşa Konağı’nı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Sadrazam Köprülü Mehmet Paşa tarafından yaptırılan Köprülü Camii de Osmanlı döneminden kalan görülmeye değer yapılar arasındadır. Tasit.com’un sunduğu günlük araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak konforlu bir araç kirayabilir, geçmişe keyifli bir seyahat yapabilirsiniz.

Zonguldak Ucuz Araç Kiralama : Yeşil ve Mavinin Eşsiz Dansı

Zonguldak tarihi değerlerinin yanı sıra içinde maviyle yeşilin eşsiz uyumunu barındıran bir şehirdir. Batı Karadeniz’in en güzel plajlarına ve sahillerine ev sahipliği yapan Zonguldak’ı özellikle yaz aylarında ziyaret etmeyi düşünüyorsanız, bu plajları ve sahilleri keşfetmenizi tavsiye ederiz. En bilinen plajlardan olan Filyos, Karakum, Türkali, Sazköy, Ilıksu, Hisararkası, Uzunkum ve Kireçlik Plajları’nda masmavi Karadeniz sularının keyfini çıkarmanızı öneririz. Ucuz araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak, bütçenize uygun bir araç kiralayabilir ve bu eşsiz plajlara kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Rent A Car : Doğal Güzellikleriyle Zonguldak

Zonguldak seyahatinizde yemyeşil ormanları, mağaraları, gölleri, şelaleri ve birbirinden eşsiz doğal güzellikleri görmenizi, doğayla baş başa mutlu ve huzurlu bir gün geçirmenizi tavsiye ederiz. Çitdere Tabiat Koruma Alanı, Gülüç Baraj Gölü, Kızılcapınar Baraj Gölü, Çobanoğlu Göleti, Güneşli Şelaleleri ve efsanelere konu olmuş Cehennemağzı Mağaraları’nı gezi listenize dahil etmenizi öneririz. Tasit.com’un sunduğu rent a car hizmetlerinden yararlanarak şehir merkezine uzak kalan bu doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Zonguldak Araç Kiralama : Şimdi Ziyafet Zamanı

Zonguldak ziyaretinizde bölgeye has eşsiz lezzetleri tadabilirsiniz. Kara lahana sarmasından kestaneli el böreğine, içli tavuktan tirite insanı mest eden lezzetler sunan Zonguldak yemekleriyle unutulmaz bir ziyafet yaşayabilirsiniz. Zonguldak araç kiralama firmalarının ekonomik fiyatlarla sunduğu araçlardan zevkinize ve bütçenize en uygun aracı seçerek yöresel lezzetleri keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Zonguldak En Ucuz Araç Kiralama - Rent A Car lokasyonları

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

Ücretsiz iPhone & Android
Uygulaması

Araç kiralamanın en ucuz yolu

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)