Ücretsiz danışma hattımız

+90 850 811 25 40

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

 • avis araç kiralama
 • budget araç kiralama
 • essencecar araç kiralama
 • alamo araç kiralama
 • europcar araç kiralama
 • enterprise araç kiralama
 • dollar araç kiralama
 • thrifly araç kiralama
 • circular araç kiralama

Tunceli Araç Kiralma

Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat bölümünde yer alan Tunceli, Munzur Dağı ve Karasu Irmağı’nın ayrı bir güzellik kattığı doğasıyla görülmeye değer bir kentimizdir. Son yıllarda kültür turizmi, sağlık turizmi ve kış turizmi gibi alanlarda gelişim gösteren Tunceli’de bulunduğunuz süre içinde online araç kiralama hizmetimizden faydalanarak kiralayacağınız son model araçla konforlu bir gezi yapabilirsiniz.

Tunceli Online Araç Kiralama: Munzur Vadisi Milli Parkı

Türkiye’nin en büyük milli parklarından biri olan Munzur Vadisi Milli Parkı, kent merkezine 8 km mesafede bulunmaktadır. Tunceli araç kiralama hizmetimiz aracılığıyla online araba kiralayarak ailenizle birlikte milli parka gidip piknik yapabilir, Munzur Suyu ve Mercan Deresi’nde yoğun olarak bulunan nadir alabalık türlerini, çengel boynuzlu ve bezuvar ismi verilen iki tür dağ keçisini, ur kekliği gibi yaban hayatına dair canlı örneklerini gözlemleyebilirsiniz. Tunceli Pülümür Karayolu üzerinde bulunan, merkeze 30 km uzaklıkta ve Pülümür Çayı kenarında yer alan Kutudere Mesire Yeri de aracınızla gidebileceğiniz ve ailece yöresel bir yemek olan kavurmayı tadabileceğiniz bir başka doğal alandır.

Tunceli Oto Kiralama: Göl Turizmi

Tunceli’nin güzel doğasının en önemli parçalarından biri de doğal gölleridir. Karagöl, Koçgölü, Şer Gölü, Dilincik Gölü, Çimli Gölü, Mercan Gölleri, Katır Gölleri ve Buyer Baba Gölleri’ni online oto kiralama hizmetimizden yararlanarak kiralayacağınız araçla konforlu bir şekilde gezip görebilir, yemekte yöreye özgü alabalıklardan tadabilirsiniz. Ayrıca Keban Baraj Gölü’de görülmeye değer bir panorama çizmektedir. GölünTunceli yakasında bulunan feribot iskelesi, Tunceli’nin Çemişkezek ve Pertek ilçelerinden Doğu’nun tatil merkezi Hazar gölü ve Elazığ Gölcük Elazığ’a ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

Tunceli Ucuz Araç Kiralama: Zengin Pınar Şelalesi ve Tarihi Yerler

Kentteki doğal güzellikleri ve tarihi mekanları ucuz araç kiralama avantajlarımızdan yararlanarak sevdiklerinizle birlikte en uygun şartlarda, konforlu şekilde bir gezebilirsiniz. Zengin Pınar Şelalesi ve Munzur Gözeleri, Dereova Şelalesi, Hammam-ı Atik, Tahar Köprüsü, Hamidiye Medresesi ve İn Delikleri, kiralayacağınız araçla gezip görebileceğiniz yerlerden bazılarıdır.

Tunceli Rent A Car: Yemeden Dönmek İstemeyeceğiniz Lezzetler

Rent a car firmalarının en uygun fiyatlarıyla Tasit.com üzerinden kiralayacağınız otomobil ile işlerinizi ve ziyaretlerinizi bitirdikten sonra Pülümür yolu üzerindeki tesislerde yöresel lezzetlerden oluşan bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Yemek öncesinde sıcacık ekmeklerle ikram edilen Şavak tulum peyniri ve Pülümür balının da tadına bakabilirsiniz.

Tunceli En Ucuz Araç Kiralama - Rent A Car lokasyonları

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

 • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
 • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
 • Full Kaskolu araç kiralama
 • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
 • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
 • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

Ücretsiz iPhone & Android
Uygulaması

Araç kiralamanın en ucuz yolu

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)