Ücretsiz danışma hattımız

+90 850 811 25 40

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

  • avis araç kiralama
  • budget araç kiralama
  • essencecar araç kiralama
  • alamo araç kiralama
  • europcar araç kiralama
  • enterprise araç kiralama
  • dollar araç kiralama
  • thrifly araç kiralama
  • circular araç kiralama

Tekirdağ Havalimanı Araç Kiralama

Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Tekirdağ bölgesine yolcu taşıyan tek havalimanı olup, Çorlu ilçesinde yer alır ve merkeze 15 km mesafede bulunur. Tekirdağ bölgesine yapılan ziyaretlerde çok fazla rağbet görür. 2014 yılından itibaren büyükşehir belediyeciliği ile yönetilmeye başlanan Tekirdağ, yapılan yatırımlar, gelişen ekonomi ve altyapısıyla Türkiye’nin yükselen şehirleri arasında yer alır. Gezilip görülmeye değer pek çok yerin bulunduğu Tekirdağ’da zamanınızı en iyi şekilde değerlendireceğiniz, zevkinize uygun bir şeyler mutlaka bulursunuz. Bu güzel şehre yapacağınız ziyaretlerinizde Tekirdağ Çorlu Havalimanı araç kiralama hizmetimizle kolayca araç kiralayabilir, havalimanına iner inmez konforlu seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Rent A Car: Antik Yerler

En eski yerleşim bölgelerinden biri olan Tekirdağ’da tarihe tanıklık edeceğiniz pek çok antik yer görmeniz mümkündür. Barbaros mevkiinde bulunan Bisanthe antik kenti, M.Ö. 430 yılında kurulmuştur. Bunun dışında, Marmara Ereğlisi’nde Perinthos antik kenti, Karaevli Köyü’nde Heraion antik kenti, Gaziköy’de Ganos antik kenti ve Antik Çağ denizcilerinin, içinde sönmeyen ateşin bulunduğunu söyledikleri Toronte Tapınağı da Şarköy ilçesinde bugün Doluca Tepe olarak adlandırılan bölgededir. Tekirdağ’a yolu düşen herkesin mutlaka görmesi gereken bu antik bölgeleri Tekirdağ rent a car hizmetimiz aracılığıyla kiraladığınız araçla ziyaret edebilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havaalanı Günlük Araç Kiralama: Müze Ziyaretleri

Tekirdağ’da, her birinin çok önemli eserlere ev sahipliği yaptığı müzeler oldukça fazla ilgi görmektedir. Cumhuriyet Dönemi’ne ait ilk yapılardan biri olan Arkeoloji ve Etnografya Müzesi içerisinde tam 22.574 adet eser barındırmaktadır.

Türk misafirperverliğinin en iyi örneklerinden olan, Macarların önemli liderlerinden II.French Rakoczi’nin Avusturya yenilgisinden sonra topraklarımızda ağırlanması için yapılan ev bugün Rakoczi Müzesi olarak gezilebilmektedir. Şehrin önemli yerlerini gezerken online havaalanı günlük araç kiralama hizmetimizden yararlanabilir, uygun fiyatlı seçenekler sayesinde gezinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havaalanı Lüks Araç Kiralama: Tarihi Evler

Tekirdağ il merkezinde 350 adet tescil edilmiş sivil mimarlığın en önemli örneklerinden olan yapılar bulunmaktadır. Bunların dışında çok önemli şairlerimizden olan Namık Kemal’in doğduğu ev de burada yer alıp, ev ve içerisinde bulunan Namık Kemal’e ait eşyalar ve eserler ziyaretçilere açıktır. Siz de büyük usta Namık Kemal’in evinde tarihi bir yolculuk yapmak isterseniz, havaalanı lüks araç kiralama hizmetinden yararlanabilir, uçuş öncesi yapacağınız kiralama işlemi sayesinde gezinizi lüks araçlar ile daha rahat bir hale getirebilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Araç Kiralama: Tekirdağ Kiraz Festivali

Şehrin en önemli etkinliklerinden olan ve düzenlendiği her yıl pek çok turist çeken Kiraz Festivali, haziran ayı içerisinde gerçekleşir ve 1 hafta sürer. İlk olarak Kiraz Cümbüşü ismiyle başlayan festival 1962 yılından beri katılımcılarına keyifli anlar yaşatıyor.

Pek çok farklı etkinlik için şehri dolaşırken ucuz araç kiralama hizmetimiz sayesinde maliyetinizi azaltır, istediğiniz bölgeye konforlu ve rahat bir şekilde ulaşırsınız. Tekirdağ Çorlu havalimanından teslim alacağınız aracınızla tüm seyahatiniz boyunca keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı En Ucuz Araç Kiralama - Rent A Car yakınında araç kiralama lokasyonları

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)