Ücretsiz danışma hattımız

+90 850 811 25 40

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

  • avis araç kiralama
  • budget araç kiralama
  • essencecar araç kiralama
  • alamo araç kiralama
  • europcar araç kiralama
  • enterprise araç kiralama
  • dollar araç kiralama
  • thrifly araç kiralama
  • circular araç kiralama

Sinop Havalimanı Araç Kiralama

Deniz kenarında, doğal bir liman özelliği taşıyan ender şehirlerden biri olan Sinop, gezip görülmesi gereken şehirlerimiz arasındadır.  Sinop, bir deniz şehri olmasına rağmen güney sahillerimizdeki şehirlerle kıyaslandığında daha az turist ağırlar. Bu durum kalabalıktan uzak, sakin bir tatil yapma olanağı sağlar. Siz de yoğunluktan uzaklaşıp doğa ile baş başa kalmak için Sinop’u ziyaret etmeye karar verdiyseniz, Sinop havalimanı araç kiralama hizmetimizle online olarak kolayca araç kiralayabilirsiniz. Havalimanına indiğinizde araç bulma telaşı yaşamadan seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Rent A Car: Doğal Sinop Limanı

Doğal bir liman özelliği taşıyan Sinop’ta tarih boyunca işlek bir liman yaşantısı ve tersane faaliyetleri gerçekleşmiştir. Deniz kıyıları da son derece kullanışlı ve kalabalık bir şehir olmamasının verdiği avantajla oldukça temizdir. Hemen her bölgesinde rahatlıkla denize girilebiliyor olması, tatil tercihlerinizde Sinop’u seçmenize neden olabilir.

Sinop rent a car hizmetimiz aracılığıyla kiralayabileceğiniz araçlarla sahilleri ve plajları ziyaret edebilirsiniz. Uçağınızdan iner inmez havaalanında sizi bekleyen aracınızla şehrin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Günlük Araç Kiralama: Kültürel Zenginlikler

Zengin bir kültür hazinesine sahip olan Sinop, Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olma özelliği de taşır. Coğrafi konumu nedeniyle antik çağlardan beri deniz ve ticaret kenti olan Sinop’ta Karadeniz’e hakim olmak isteyen bütün kavimler yaşayarak medeniyetlerinin kalıntılarını bırakmışlardır. Bu medeniyetlerden günümüze ulaşmış kaleleri, camileri, türbeleri, mescitleri, tabyaları ve kiliseleri günlük araç kiralama hizmetinden yararlanarak rahatça gezebilirsiniz. Tasit.com ile uygun fiyatlı, online havalimanı araç kiralama seçenekleri sayesinde gezinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ucuz Araç Kiralama: Tarihi Sinop Cezaevi

Sinop’ta görülmesi gereken yerlerin içinde ilk sırayı Sinop Cezaevi alır. Dört bir tarafı yüksek kale duvarlarıyla çevrili olan bu cezaevi, 1887 yılında kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde ise müze olarak ziyarete açıktır.

Pek çok diziye ve filme ev sahipliği yapan cezaevinde, pek çok ünlü isim de hüküm giymiştir. Sabahattin Ali, Ruhi Su, Burhan Felek, Nazım Hikmet gibi önemli isimlerin kaldığı cezaevini ziyaret etmek için ucuz araç kiralama seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Havalimanı rent a car hizmetimiz aracılığıyla alana ulaştığınızda aracınızı teslim alarak şehrin farklı noktalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Lüks Araç Kiralama: Tasarım Harikası El Sanatları

Sinop’a gerçekleştirdiğiniz ziyaretin ardından anılarınızın daima canlı kalması için şehrin dört bir tarafında örneklerini bulabileceğiniz yöresel el sanatlarından kendinize ve sevdiklerinize hediye almayı da unutmayın. Tamamen el emeği ile üretilmiş yüzlerce çeşidi bulunan tekne modelleri de bu ürünler arasında ilk sırada yer alıyor.

Farklı hediyelik eşyalar için şehri dolaşırken rahat bir yolculuk yapmak için havalimanına inmeden önce online lüks araç kiralama seçeneklerimizden birini tercih edebilirsiniz.

Sinop Havalimanı En Ucuz Araç Kiralama - Rent A Car yakınında araç kiralama lokasyonları

Bu araç için sürücüde aranan şartlar.

Kredi kartınızın limitine bloke uygulanır. (Bu bloke, araç geri iadesinden sonra 7 ile 25 gün içinde otomatik kalkar.)